Çok yakın bir erkek arkadaşınızın sizden hoşlandığını duydunuz tepkiniz ne olurdu !?

.....Kızlar size soruyorum ?

Çok yakın bir erkek arkadaşınızın sizden hoşlandını duydunuz (bu ara kavgalısınız ya da kavgasızsınız ikisindende cevap verirseniz iyi olur ) tepkiniz ney olurdu !?

0|0
2|0

En İyi Kız Görüşü

• hoşlanmıyorum ben bu tür durumlardan ya yaşadım ama kötü ben kabul etmiyorum, ha ama karşılıklı bir hoşlantı varsa birbiriniz iyi tanıdığınız için olumlu olabilir

0|1
    0|0
    • birbirimizi çok iyi tanıyoruz ama ben bunu kavgalıyken direk onun yüzüne söyledim ve ikimizde birbirimizle 1 2 gün geçti konuşamadık ama eminimki ikimizde birbirimizle konuşmamazlık yapmak istemezdik sence napmalıyım görüşünce birbirimize sadice sırıtabiliyoruz :/

• saol :)))

• sen saol :)

Kızlar Ne Diyor 1

• bizzat kendim yaşadım.ona kibarca ondan hoşlanmadığımı söyledim.sonra da bir daha mesaj atmadı zaten konuşmadık bir daha

0|1
    0|0
    • bende aynı sorunu yaşıyorum ve birdaha konuşmicamıza korkuyorum sınıflarımızda ayrı sadice pazartesi ve çarşamba günleri takılıyoduk elimden giti o günlerde ama birbirimizle çok samimiydik bida eskisi gibi takılabilmek için napabilirim sence :/

• hmm yardım için teşekürler okulda yüzüne söylicem sosyal medya üzerinden bence daha az şansım olur :)

• kesinlikle :) rica ederim..

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...