Hala eski sevgiliye özlem duyanlar bana bakın ??

sakın sakın diyorum yok doğum günüymüş yok özel günmüş mesaj filan atmayın ben attımda noldu kuru bir teşekkür yazmış bunun anlamı bile yok bu kadar kötü hissettirdi kendimi bana veee bu saatten sonra bende yaprak kımıldamaz bittii yıllarıma acıyorumm.ç. Rabbim hayırlı kapılarını eksik etme üzerimden çok yakınta mutlulugu bahset banaa amiiinnn

0|0
6|9

En İyi Erkek Görüşü

• amin.

0|0
    0|0
    • amiiinnnn

• hayıııııııııııııııırrrrrrrrrr :))

• sen şunun eşgalini versene :)=))

Erkekler Ne Diyor 8

• Numarasını sildim ama sktymin beyninden silemiyorum işte. Ama hiç aramıyorum. Ki arasam bile en son faceden yazdı sonra da engelledi beni şıllık. Meğer numarasını değiştirmiş. Zaten şu anki halini değil. Ben maziyi seviyorum. Daha dün ego tatmini yapmak isteyen bir kıza acımadım ve onu ağlattım ki onun da bir önemi yoktu benim için. Ama işte maziye takılıp kalmışız bir kere. Bu böyle gidecek ne yazık ki...

0|0
    0|0
  • Bir daha asla arkana bakma. Cindirella ayakkabısını almak için geri dönseydi, prenses olamazdı :(

0|0
    0|0
  • Mesajları sil, fotoğrafları sil, eşyaları çöpe at... İyi güzelde anıları götüne mi sokacaksın canım, duyamadım;?

0|0
    0|0
    • anı filanda kalmadııı ya laa :))

• cok haklısın onunda benımde artık onumuze bakma vaktımız o olmuş 28 ben olmuş 24 cocuk degılızkı :( iyikide oyle bir mesaj atmışım :) bende sonradan farkettım hatta cevap verılmıcek kadar set bı mesaj atmışım saglık olsun önüme bakma duygusu uyandı bu mesajdan sonra hayırlısı olur ıns. Hee bu arada o gün bugündür faceye girmiyo çocukk cok korktu heralde yapışırım diye :((

• Ya işte adam bile seni düşünüyor.

• eski sevgili mi ?

o kim hatırlamıyorum bile O.o

0|0
    0|0
  • sanki sen daha önce atayım mı demiştin de bende sana atmamı demiştim? o senmisin?:))

0|0
    0|0
    • olabilirim yaa bak görüyon mu dinlemedim seni başıma neler geldiii :(((

• dertleşmek diye başlayıp nayninininayyy hahha

• öyle olduğunu anladığında salarsın olur biter çok zor değil. sadece o kadar çok şey yaşadıktan sonra benim gibi olacak olanlara yardım etmek istiyorum. bu beni rahatlatıyo :))

• .

atmasaydın

0|0
    0|0
    • atmasaydım daha kötü hep aklımda olacktı şimdi ise bitti facemi dondurup yenii mis gibi bir hayata başlıcam

• iyi yapmışsın

• :)

• özlem duyuyorum ama numarasını silmiştim yıllar önce.:S

0|0
    0|0
  • şuan sevdiğim başkasıyla evleniyor işte bu çok koyuyor bana :(

0|0
    0|0
    • yaaaa inanmıyorum rabbim hiçbir düşmanıma yaşatmasın bu duyguyu :((

• aminn sanada hayırlısını düşürsün kardeşim

• aminn

Kızlar Ne Diyor 6

• :) Aminnn! :) Kesinlikle bitmiş olan bitmiştir özel gün falan tanımayın, sizsiz de yaşar o günü merak etmeyin. Ne hali varsa görsün.

0|0
    0|0
  • Bozulma bu çok doğal ne yazmasını bekliyordun nezaketende olsa yazmış cevap ya takmayan odunlardan olsaydı canın daha çok yanacaktı ya sonuçta eski sevgilin samimi bişeyler beklemek yanlış malesef :(

0|0
    0|0
    • evet atmak kadar samimi şeyler beklemekte yanlış ama ne bilim ya insan işte umutlanıyor sanki konuyu uzatmak isticekmiş gibi tekrar yeniden filan hepsi bir ruyaydı geçtii :((

• Eski sevgilime özlem duymuyorum ama bunun farkına varmış olman güzel. Eski sevgilim benim doğum günümü kutlasa annesinden doğduğuna pişman olur:D

0|0
    0|0
  • bende onu düşünüyorum bir kaç gün snra doğum günü ve bana haksızlık yaparak ayrıldı allahım mutlu etmesin diyorum hep ama kutlayıp kutlamamakta çok kararsızım

0|0
    0|0
  • aynen kardeşm wala..ne demişler devene diken, insan a ... fazla iyilik yaramıyor insanlara

0|0
    0|0
    • evet canım ya yeter artık 1,5 senedir çok üzdüm kendimi degmezmiş yani bitmiş bir ilişkide neden mesaj atılır ki kendimi anlamış degilim o da istemiyorsa kısa kesmek isticektir atmamalıydım ama oldu bir kere şmdi kaybolma valtii :((

• inş. canım inşallahhh

• :)))))

• çok haklısın ne yazdı sana bu serefsizotosu kalkmıştır işte.

0|0
    0|0
    • teşekkür ederim yazmışş o kadar kötü hissettimki insan bir gülücük koyar yani niye attın atmasaydında olurdu der gibiii :((

• bende öyle yapıcam face hesabımııda dondurucam çünkü onu silemiyorum silince durmadan duvarına bakıyorum bu defa merak baslıyo daha cok baglanıyorum ya en iyisi dondurmak uzun sure sonra acar bakarım hayatındaki degişikliklere :(((

• aynen bende

Yükleniyor...