Kızlarda topuklu ayakkabı beğeniyor musunuz / seviyor musunuz?

Düğüne-nisana-partiye olmadı dışarıya bara vs vs.. topuklu ayakkabıları nasıl buluyorsunuz düşünceleriniz neler? Şöyle olsa daha iyi olur dedikleriniz?

0|0
7|9

En İyi Erkek Görüşü

• Topuklu ayakkabı giyen bayanların mutlaka bir amacı vardır, birine kendini beğendirmek veya en basitinden daha uzun gözükmektir. Ama çekilecek dert değildir bence. Güzellik uğruna kendine eziyet etmeyi sevenlerden biri olduğunu düşünürüm.

0|0
    0|0
    • tesekkürlr..eziyetse eger olabilir ..

• İnsan alıştıktan sonra düz ayakkabıdan daha rahat oluyor. Evet yürümeyi iyice öğreninceye kadar eziyet fakat yürümeyi öğrendikten sonra daha rahat yürüyoruz topuklu ayakkabıyla..

• Kadınların ayak kemiğinde yapı bozukluğuna sebep oluyor diye biliyorum ama insan her şeye alışabiliyor orası doğru... Zaten kişisel fikir sorulmuş ben de söyledim :)

Erkekler Ne Diyor 8

• hiçbir yerde sevmem. çoğunlukla "kısayım ama işte ayakkabı sağolsun, biraz örtüyoruz çok şükür" demek gibi görünüyor bana, yani kısalığı daha da göze sokuyor. uzun insanlara ise bazen yakışsa da bu sefer çok eğreti bir uzunluk ortaya çıkıyor, o da ayrı dert. ayrıca çıkardığı sese de inanılmaz sinir oluyorum. 50 metreden "tok tok tok tok" sesini duyabiliyorsunuz, ya sabır.

0|1
    0|0
  • Sporu tek geçerim :) topuklu sevmiyorum, topuklu hariç kendine ne yakıştırıyorsa onu giysin. Bana itici geliyor topuklular zaten kendine eziyet etmekten başka işe de yaramıyor. Ama seviyorsan ne diyeyim.

0|0
    0|0
  • Yerine göre giysin yeter. Diğer türlü komik duruyor.

1|0
    0|0
  • topuklu ayakkabı giyen kadın bana kadın oldugunun farkına varan kadını ve dişilğin göstergesi gibi geliyor

0|0
    0|0
  • bayılıyorum şahsen. öyle böyle değil :)

0|0
    0|0
  • giyilecek yerde giysin, normal yolda dolasirken giyip de ha bire takilmasin topugu sinirim bozuluyor

0|0
    0|0
  • bana kalırsa nasıl rahat olacaksan onu giy ayağına...

0|0
    0|0
  • ben dar pantolonun altına giyilen topklu ayakkabılara bayılıyorum bence çok yakışıyor bayanlara

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• seviyolar seviyolar.hatta bayılıyolar.ama topuklu ayakkabıyı giydiğin çevredeki insanlarda önemli.ve senin özgüveninde önemli.ben spor ayakkabıyı daha çok seviyorum topuklu ayakkabıyı bi tek evde giydim baktım nasıl oluyomuş diye hiç tökezlemedim aslında rahatmış zorluk çekmiyosun ama boyum zaten uzun o yüzden giyemem.ama boyun uygunsa giy bence yakışıyo.

1|0
    0|0
    • alismasi zor.. spor ayakkabiya alisinca topukluyla yamuk yumuk yüroyor insan./

• yoo öyle bişey olmuyo aslında rahat.sonuçta onun spor ayakkabı olmadığını biliyosun kendiniona göre hazırlayarak yürüdüğünde bişy olmuyo. he bi de küçükkenden apartmandaki komşular ses yapıyomuşuz yürürken diye kızarlardı bende parmak ucumda yürürdüm ordan alıştım ayağını öne vererek yürürsen bunun alıştırmasını yaparsan olur ben ordan bu tecrübeyi kazandığımı düşünüyorum :)

• ben dısarı arkadaslarla gezmeye gıderkende gıyıyorum ama boyum kısa oldugundan veya bır amacım oldugundan değil benı sexy gösterdiğini düşünüyorm ve daha rahat oluyorum :)

0|0
    0|0
  • topuklu ayakkabilar candir yaa.

ben onlara bayiliyormm. her turune hemde. platform olsun dolgu topuk olsun ince topuk olsun kalin olsun yeter ki topuklu olsun.

spor yapmak haric heryerde de giyilebilirler ;)

0|0
    0|0
  • şık duruyor

0|0
    0|0
  • sık sık giyerim genelde platformlu giyerim çok uzun değilim o yüzden platformlu giyerim :)

0|0
    0|0
  • BAZILARINA yakışıyor tabi

0|0
    0|0
  • platform topuklular.. tabi orta ya da kısa boylu bi kıza yakışır.çok uzunlar giymesn itici duruyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...