Köpek sahipleri yardımcı olabilir mi ?

köpek almayı düşünüyorum.Aşı konusu kafama takılıyor ayda en az 500 lira masraf edersin dedi arkadaş ama abarttığını düşünüyorum.Evde bakacağım köpeğe hangi aşılar gereklidir ortalama ne kadar tutar bilgisi olan var mıacaba ? Sonuçta şey o kadar sokakta yaşayan sahipsiz köpek var yani onlar bu aşıların hangisini olabiliyor ki gayette büyüyüp gelişiyorlar.İşin biraz ticarete döküldüğünü düşünüyorum. Öğrenmek istediğim hangi aşılar mecburidir ?

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• ticaretle alakası yok yaptırmak zorundasın sokaktaki köpekler en fazla 5 yıl ömürleri evet 500 tl tutar kuduz gençlik karma ve parazitler ...sokaktaki hayvanları kim umursuyorda kalkıp ithal iğneleri yapıcak hayvanlara yemek vermeyen devletten belediyeden bahsediyorsun..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Özel bir eğitim merkezinde köpek beslenme ve bakım danışmanı olarak söylüyorum ki o fiyatı tutmaz kuduz karma lym aşıları yeterli olcaktır

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Köpeğin tüm asilarini donem donem yaptirmalisin. Evet disardaki köpekler saglikli görünüyor ama iç parazit diş parazit asisi gibi önemli asilari hic olmadigi için max 3-5 sene yasiyorlar. Arkadasin abartmis ben bebekliginden beri bekliyorum köpeğimi. Bir ay içinde en fazla 3 4 asi olmuştur oda tanesi 25 TL falandi. Tabi her ay olmuyor doktor asi zamanlarında sizi arayip söylüyor.

0|0
    0|0
  • Bence veterinere git herşeyi o anlatır benimde bir köpeğim olmuştu veterinerim bana her konuda yardımcı oldu 😛

0|0
    0|0
  • Ticaretle hiçbir alakası yok benim köpeğim gençlik aşısı olmadıgı için gençlik Hastalığı'na yakalandı be yapsam da kurtulamadı ve kaybettim bügün aşıları cok önemli pahalı birsey değildir

0|0
    0|0
Yükleniyor...