Kapat

Sporda yeni dönem; PASSOLİG

Maçlara girişte artık yeni bir dönem başlıyor. Gişelerden satın alınan biletler artık son buldu. Artık 25 TL'ye tahsil edilen Passolig ile maçlara giriş yapılabilecek. Bu yanında birçok eleştiriyi ve soru işaretini de yanında getirdi. Siz Passolig'i nasıl buluyorsunuz?

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Şu kartı almayın arkadaşlar birazcık karşı çıkın yahu koyun olmayın lütfen kimsenin almadığı bir kartı mecburen yürürlükten kaldıracaklar gitmeyin 3 maça seyirci gelmesin o zaman görürürm ben bu kartı çıkaranları bu konuda her zamanki gibi çok güzel bir duruş sergileyen Çarşı grubunu destekliyorum onlar bu hafta derbi maça gitmeyecekler keşke o stad boş olsa da gereken cevabı vermiş olsak

0|0
    0|1

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 2

• hadi diyelim amaç iyi, topluma faydası var,o da güzel,25 tl ne oluyor,detaylı kimlik bilgisi ne oluyor,zaten kimlik numarasından belli değilmi milletin seceresi,sen 25 tl alırsan vatandaştan bu iş için onun adı sporda şiddeti önleme çabası değil,birde buradan geçirelim millete çabası olur,almayın kardeşim almayın bu kartı, hiçbir zaman başaramadınız hak aramayı bari bunda yapın,ekmeğe zam gelince ne yapalım aç mı duralım dediniz anladık,gitme kardeşim maça ölürmüsün alma bu bileti gitme maşa kaç hafta kaldı zaten lig bitimine,şampiyon da belli,alma,bu kadar basit,eşek olursan semer vuran çok olur.

0|0
    0|0
  • Ben de satin aldim birtane ama kesinlikle mecburiyetten yoksa fislenmek bunun adi , insanlari bu karta mecbur birakmalari cok sinir bozucu birsey , kapiya kart teslimine gelen adam butun kimlik bilgilerimi tek tek yazdi pardon da bunun taraftar karrtiyla ne alakasi var? Benim gidicegim mac icin babamin annemin adini bilmem kutuk no 'mun alinmasinin ne geregi var? Kesinlikle sacma sapan birsey !

0|0
    0|0
    • aslında kimse almasa bu uygulama kalkar ama insanlarımız alınca protestolarımız boşa gidiyor

Erkekler Ne Diyor 4

• Derbi öncesi yapilmasi saçma.sezon basinda yapilmaliydi

0|0
    0|0
  • faşist hükümetin yeni bir fişleme operasyonu. marketten alışveriş yaparken de tc kimlik numarası sorsunlar bence.

0|1
    0|1
  • bu ne be

0|0
    0|0
  • hiç sevmedim :S

0|0
    0|0
Yükleniyor...