Ölülerin ruhu gelir mi buna benzer bir olay başınıza geldimi çok korkuyorum

arkadaşlar dün uzanıyordum( bu arada babannem vefat etmişti)5 ay falan oluyor) dün annem onun için lokma dağıttı neyse ben uzanırken içimden birden fatiha okumak geldi ve hani insanın içinden o an dua etmek geliyorsa o an kabul oluyormuş öyle duymuştum neyse tam fatiha okurken birden bire gözlerim kapandı ama uyumadım ya lütfen dalga falan geçmeyin şu an hala tüylerim diken diken ve içimden dua okumaya devam ediyorm gözlerim kapalıyken babannem geldi yüzü bana acayip yakın ya resmen gerçek hayatta geldi sanki ne gülüyor ne ağlıyor nolmal duruyor ve konuşmuyor ve üstü başıda çok temizdi sonra kardeşim gelip beni çağırdı kapıyı açarken sesini duydum ama gözlerimi açamıyordum sonra kardeşim seslendi ve benim duam kesildi ve o an babannemin görüntüsü gitti sonra bir görüntü gibi birşey gözümün önüne geldi anlık ve sonra gözlerimi açtım yüzümün sol tarafı yanıyor ve karıncalanıyor gözlerim yaşarmış ve hem korktum hemde heyecanlandıms anki babannem gerçekten geldi hatta gözlerimi açtığımda babannem öldü mü gibi birşey geçti içimden evdekilere birşey söylemedim kardeşim korkmasın diye ama dün gece geç saate kadar uyuyamadım korkudan uyudağumdada babannemle ilgili rüyalar gördüm ama hatırlamıyorum siz ne düşünüyorsunuz dalga geçmeyin lütfen

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• bu yorumu beğenin annesi de bu kızın babannesi gibi ölümsüz olur inşallah

0|0
    0|0
    • en iğrenç yorum diye birşey olsaydı kesin seni secerdim

• niye ne güzel anneniz ölümsüz olsun dedi.kursun mu sıksaydım. bak onca millet sana yorum yazmıs sorunu okumus zahmet edip o kadar dogru duzgun cevap yazdıgın yok kimseye. en iğrenç ve duyarsız üye şıkkı olsa bende seni seçerdim.ben yorumumu düzeltebilirim.sen bu duyarsızlıgı ve dişil odunlugu nasıl düzelticeksin ? :)

Erkekler Ne Diyor 6

• algılarımızın izin verdiği ölçüde kavrıyoruz çevremizi. akıl inandıgı herşeye gerçek mumalesi yapar ve artık o gerçektir.

korkmanızı gerektiren bir durum yok.belliki babannenizin ölümü sizi etkilemiş.zamanla geçecektir.

0|0
    0|0
  • yav öyle bişey olmaz canım benim ya. herşey beynin oyunu. ben bazen korku filmi izliyorum karanlık gece. yan odada biri varmış gibi geliyor. ama o gün komedi izleyeyim hiç bişi olmuyo. herşey beyinde bitiyor. eğer bişey olduğunu düşünüyosan bile o beyninden kaynaklanır. aç o ara komedi bişi kendine gelirsin

0|0
    0|0
  • Eskiden bende korkardım öyle şeylerden şimdi keşke öyle bir şey olsada ruhlarını görebilsek diyorsun sevdiklerinin..

0|0
    0|0
  • kim bilebilirki.. gözle görmeden ya da yaşamadan buna inanmak güç belkide vardir net cevap veremiyorum

0|0
    0|0
  • Olur oyle ben sahid oldum geldigi gercekten oluyor,ama korkman icin hicbir neden yok.asla korkma!

0|0
    0|0
  • hiç başıma gelmedi:S

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• olabilir kardeşim korkmana gerek yok zarar vermezler . niye göründüğünü bilemem ama belki Allah korusun şeytanda babaannenin kılığına girmiş duaetmene engel olmuştur bir hocaya sor sen

0|0
    0|0
Yükleniyor...