Ateistler hiçmi saygınız yok?

Arkadaşlar merak ettiğim konu,müslüman olmayıp ateist olanların istiklal ve çanakkale savaşlarında Müslüman Türk mehmetçiklerinin,imanlı komutanların,kendini cenaze namazlarını kıldıklarını,düşmana Allah Allah diye saldırdıklarını,vatanları için şehit olduklarını, başörtülü,türbanlı nenelerimizin yine hakese öyle cepheye koştugunu ve mühimmat taşıdıklarını,erkeklerine ellerinden geldiğince yardım ettiklerini görmezden gelirler? Neden Müslüman Türklerin bu ülkeyi kurtardıgını ve bunun için saygı duymazlarda karikateist sayfasında müslümanlara demediklerini bırakmayı küfür,hakaret ederler? müslümanlları sevmıyolarsa müslümanların kurtadıgı ulkede neden yaşıorlar?

not; Ülkücüyüm..

• Asıl yobazlar ateisttir kendisi gibi olmayana sayfı 0
    100% (2)67% (2)80% (4)Oy Ver
  • Hayır saygı duyuyorum,karikateistten nefret ediyorum
    0% (0)33% (1)20% (1)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
6|12

En İyi Erkek Görüşü

• ülkücü kardeşim bunlar aile terbiyesi almamış.işleri güçleri sağa sola sataşmak.

tamam müslümanlıgı sevmeyebilirsin herkes herşeyi sevecek diye bir şey yok da biraz saygı sevgi gösterin.birilerinin inancını eleştirmek kimseye düşmez.tartışılır konuşulur o ayrı.

1|1
    1|2
    • facebookta karikateistte Allah kitap peygamber bırakmıyolar ne eleştirmessi

• DarkNeeL: bende bunu dıyoruum ama ateistler demogoji yapıyor

• gayet duyarlı sözde müslümanlara taş çıkaran ateistlerde var , ama birkaç terbiyesizin yüzünden onlarda arada kaynıyor.önemli olan neye nasıl iman ettiğin değil güzel ahlaka sahip olup olmadıgın.içinde fitne fesatı barındıran insanlar fütursuzca hayata , yaşadıklarına dair ne kadar öfkeleri varsa başkalarının inancına kusmaktan geri durmuyor.sadece acıyorum öylelerine.kendileriyle yaşamak zul gelmiyormu merak ediyorum.

Kızlar Ne Diyor 6

• Ateistler müslümanlığı değil dinleri sevmezler lütfen iyice araştırdıktan bilgi edindikten sonra merak ettiklerinizi sorun.Ateizm sadece müslümanlığı değil tüm dinleri reddeder.

2|2
    1|1
    • facebookta karikateistte gir bakalım

• oofff yalan sölüyosun göz göre göre

• Ateistleri kızdıran sebeb en çok da Müslüman Türkleri'nin hala da Osmanlı mostaljisiyle yaşamasıdır. Insan bir de şimdiki haline , önüne ve geleceğine bakmalı

0|1
    0|0
    • facebookta karikateistte Allah kitap peygamber bırakmıyolar neden bahsedıyon sen

• Ya ben onların hiç sayfalarına girmem. Sayğım yok. Ben ateist olan kültürlü ve sayğılı kişilerin düşüncelerini söyledim. Her grumun seviyesizi vardır

• O zaman insanlar daha birlikti neye inandıkları önemsiz yaşadığı toprağı kurtarmakdı tek amaç

Şuanda ben saygıyı hak edene duyarım neye inandığı da önemsizdir

0|0
    0|0
    • sacmalık

• saçmalık sadece ateistlere bakarak sözcük yazman saygınız yok muderken müslümanlardan da saygısı olmayan oluyor ateistlerdende iki tarafında olduğunu kabul edelim

• Saygı duyarım ama aynı saygıyı gördüğüm sürece.

0|0
    0|0

0|0
    0|0
  • pederim inançlı değil ama askerliğini yaptı Ülkücü gardaşım.

Tek farkı Türk olduğu. :)

0|0
    0|0
    • ne alaka

• ben değilim derken ateist değilim anlamında*

Türkçülüğü her türlü pederimde bende ailem'de herkes'de benimser ;)

• keşke Türk-islamı benımsemş olsayduınız

Erkekler Ne Diyor 11

• aslına bakarsan notu yazmasan da ülkücü olduğunu çok rht anlardım. 1si dostum çok dar bakıyorsun. o savaşanların hepsi allaha inananıyor muydu acaba nerden buluyosun bunları. müslimler savaşmış burayı tutmuş diye allaha inanmak zorundamıyım buda 2 ayrıca ateistlerin müslimlere yaptığına üzülüyorsun ya bence 10 katını müslimler ateistlere yapıyor biraz geniş bak derim. insanları inançalarıyla hele ki milliyetleriyle( milliyet senn dininde de yok) yargılamak değerlendirmek seçmek senin ahlakına çok uygunsa buyur yaşa böyle ama ona buna da karışma

0|2
    0|0
    • facebookta karikateistte Allah kitap peygamber bırakmıyolar etmedıkleri küfür kalmıyor nden bahsedıyon sen? ülkeyi kimkurtardı ateistlermi?

• tv"lerde celal şengör ve diğer ateizmi savunan bilim insanlarına kim saygısızlık yaptı

• aslında objektif bakarsan çok güzel yapılmışta neyse uzun sürer mesele o değil. yahu müslimlerin ateistlere sadece inanamadıkları için nasıl dengesiz baktığını benden iyi bilirsin. ( tabi bazı müslimler- bununla birlikte sorundada zaten bazı ateistleri kastetmen gerekirken hepsini kastetmişsin adeta) tuhaf. neyse kanka herkes istediğine inansın herkes saygı duysun. tek kastetttiğim her 2 tarafta densiz ki bana kalsa senin taraf daha densiz ama neyse isteyen istediğini yapsın :))

• Onları ateist yapan malesef dini siyasete alet eden şarlatanlar

1|1
    0|0
  • ne saçmaliyon sen ? eline 30 tane gazete alip okudun mu hiç ömrün boyunca .. açta müslüman başbakanina sor bu soruyu

0|2
    0|1
    • facebookta karikateistte Allah kitap peygamber bırakmıyolar etmedıkleri küfür kalmıyor nden bahsedıyon sen

• o küfür edenler için gecerli ... en büyük ateist dini kendi için kullanandir oda eşit tayyip

• ateistin de yobazı var. senin karikateist dedigin sayfadaki cogu ateist te bu cinsten zaten. sasırmıs onlar.

not; belirli bir ideolojisi olmayan Atatürk ilke ve inkılaplarına bağlı biriyim.

0|0
    0|0
  • bu ne saçma bir sorudur arkadaş, sen cevabı sorunda vermişsn zaten, sen ateistlere saygı duyuyormusun ki, saygı bekliyorsun

0|0
    0|0
    • facebookta karikateistte Allah kitap peygamber bırakmıyolar etmedıkleri küfür kalmıyor nden bahsedıyon sen

• kuranı çok okumuşsun belli

• Aynen

• ulkucu uykusuda bir acayip oluyor

ateislere kiziyorsun ya mustafa ne olacak ?

0|0
    1|1
  • Hadi ateistler bunu da açıklayın :)) Bu ülkede böyle karşıt görüşlüler hep birbirinden nefret eder sağcı sı solcusundadn gs lisi fener liden vs vs böyle gider bu..Ama birbirine saygılı davrananlarda var tabi herkes böyle değil

0|0
    0|0
  • Islam tarighinde Şimdiye kadar "Ben Ateistim" deyipde lafının arkasında duran olmadı!

0|0
    0|0
  • saygıları yok cok şahit oldum

0|0
    0|0

0|0
    0|0
  • Sen o sayfayı ciddiye mi alıyorsun ki? Cehaletle savaşmak ve dini yaymak pek tabii esas görevdir ama akıldan yoksun olana bilgi enjekte edemezsin; zira önce akıl bahşetmen gerekir ki o da yaradana mahsus bir meziyettir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...