X-gel sıkılaştırıcı jel kullanan var mı? Göbek sorunum var.

X-gel sıkılaştırıcı jel hakkında ne düşünüyorsunuz? Kullanan var mı? Göbek sorunum var. Almayı düşünüyorum ama faydası var mı?

0|0
7|2

En İyi Kız Görüşü

• jel bence oldukça faydalı,1 hafta olmuştur aldıgım,her sabah akşam kullanıyorum tarif edildiği şekilde..gerçekten inceltiyor.pantalonlarım bollaştı ve sürdüğünüz yere dokundugunuzda sertleştiğini ve sıkılaştıgını hissediyorsunuz.hemen alın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• krem falan kullanma derim ben rejim yap sadece rejimde olmaz sporda yapman lazm hergün 10 tane mekik çeksen yeterli olur bence ama ısınmadan sakin deneme bile bide çok şu iç derim

0|0
    0|0
  • sen löp löp yee jelle kurtar olur mu? hiç

1|0
    0|0
    • OLURSA dedik ya :) kimisi oluyor diyo ya sadece göbek çıkıyor bicimsiz oluyor deli oluyorum

• Forumlardan okuduğum kadarıyla, hikaye.

0|0
    0|0
  • tavsıye etmem dha beter yapıyo arkadasımdan bılıyorum :d

0|0
    0|0
  • kullandım..işe yarıyor.

0|0
    0|0
  • benmde göbek problemim var . ama annem ve babamnda biraz kilo alınca hemen göbeği çıkar özellikle babamn . son 1 seneden beri var .. bnde hergn 20 tane mekik çektm uzunca bir süre çok bi faydasını görmedim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Tembel olma spor yap boğazını kes biraz protein al ve en önemlisi sabır o göbeği ne kadar sürede yaptıysan o kadar sürede verirsin sabırlı davranmaz isen sana göbeğinle mutluluklar :D

0|0
    0|0
  • spor yap, kadinlarin basen seluliti gibi değildir ki erkeklerin karin yaglari

0|0
    0|0
    • Etmus karın kası erır mı. Çok kılo verdım bır ara ve şimdi göbişim çıkıyo sankı böyle bırşey olurmu

• karin yagi erir karin kasi erimez yaga donusur birakinca :D

• salcam gıdcek :)9 turkıs balkonum olcak en sonun da korkarım :D:D

Yükleniyor...