Ölen birinin ruhu gelebilir mi?

Dalga geçecekseniz hiç yazmayın LÜTFEN

arkadaşlar dün uzanıyordum( bu arada babannem vefat etmişti)5 ay falan oluyor) dün annem onun için lokma dağıttı neyse ben uzanırken içimden birden fatiha okumak geldi ve hani insanın içinden o an dua etmek geliyorsa o an kabul oluyormuş öyle duymuştum neyse tam fatiha okurken birden bire gözlerim kapandı ama uyumadım ya lütfen dalga falan geçmeyin şu an hala tüylerim diken diken ve içimden dua okumaya devam ediyorm gözlerim kapalıyken babannem geldi yüzü bana acayip yakın ya resmen gerçek hayatta geldi sanki ne gülüyor ne ağlıyor nolmal duruyor ve konuşmuyor ve üstü başıda çok temizdi sonra kardeşim gelip beni çağırdı kapıyı açarken sesini duydum ama gözlerimi açamıyordum sonra kardeşim seslendi ve benim duam kesildi ve o an babannemin görüntüsü gitti sonra bir görüntü gibi birşey gözümün önüne geldi anlık ve sonra gözlerimi açtım yüzümün sol tarafı yanıyor ve karıncalanıyor gözlerim yaşarmış ve hem korktum hemde heyecanlandıms anki babannem gerçekten geldi hatta gözlerimi açtığımda babannem öldü mü gibi birşey geçti içimden evdekilere birşey söylemedim kardeşim korkmasın diye ama dün gece geç saate kadar uyuyamadım korkudan uyudağumdada babannemle ilgili rüyalar gördüm ama hatırlamıyorum siz ne düşünüyorsunuz dalga geçmeyin lütfen

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• Dalga geçen illa ki olacaktır ama benim başıma geçeni sana anlatayım evlenmeden 1 sene önce erkek kardeşimi bekliyordum o ara pc başına oturayım dedim gece geliyordu kalktım ona yemek hazırladım yatağa uzandım ama başımı normalde cam dibine doğru koyardım bu sefer kapı tarafına yatayım dedim taa eski oturduğumuz evi gördüm o ara uykuya daldım mı dalmadım mı tam hatırlamıyorum ses duydum kardeşime baktım hemen yatağa girmişti normalde sabaha kadar otururdu bana el işaretı yaptı bende tekrar uykuya daldım

Dediğim gibi eski oturduğumuz evin kapısından annemlerin odasına kadar uzanan bir salon vardı kafamı kaldırdım en 2 metre boyunda bir cisim bana doğru geliyordu çook eski bir türkü söylüyordu ceketini de atmış omzuna yanıma doğru geldi eğildi gözümü açtım onu gördüm gözünde gözlük sakalları vardı kafasında şapka devamlı dudaklarını hareket ettiriyordu bana bişeyler anlatamaya çalışıyordu ben tabı anlamıyorum bu sefer hiddetli şekilde söylendi ve dizini benim gogsüme bastırarak daha da şiddetli konuşmaya çalışıyor nefes alamıyordum sonra bir derin nefes aldım uyandım ilk kardeşime baktım abla sakin ol ben dedi ses duydum uzandım senin başına geleni gördüm ama kalkamadım dedi tabi snra ben halama anlattım bu durumu anneme anlattım halam dedi ki sen babamı görmüşsün eski resimierlne baktım dedemin aynı gördüğüm şekilde bir resmi vardı ben şook oldum 1 hafta geçti aradan babam kaza geçirdi bilekleri yandı işte.( demek ki haber vermeye geldi :(

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Kanaatim odur ki ruh madde olan beyinin yine madde olan diğer varlıkları algılayabilme yetisidir. Bu durumda run taşınır transfer edilir veya saklanabilir bir varlık değildir. Beyinin yok olması ile birlikte yok olur.

0|0
    0|0
    • bu neydi peki

• uzunırkan diyorsunuz muhtemel uyumadıiseniz dahi rem uykuya geçiş aşamasında kaldınız. bu süreçte beyin çesitli algılarda bulunur. yüzdeki yanma hareket edememede vücudun koruma mekanizması olan uyku felcinden dir. Çok deteya girmeden yüzeysel söyleyim bu esnada görmüş olduğunuz bu isitsel ve görsel halüsülasyonlar sondeerece normal olup bir hastalığa da işaret etmezler.

• dua istiyo senden demek ki

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• İlgçnç

0|0
    0|0
  • Anneannem de dedem öldüğünde, mevlit okunurken dedemin ruhunun geldiğini hissettiğini söylemişti. Eğer babaannen iyi bir kul ise, geleceğini düşünüyorum. Sen dua etmeye devam et kardeşim, korkma bu arada. Sana ne zarar verebilir ki?

0|0
    0|0
Yükleniyor...