Ev kızının şansı yok mu?

meslek sahibi kızları tanıyan bir erkek ev kızına bakmazmı şansı yok mu ev kızının kendisi pazarlamacılık yapan bir erkek

0|0
4|16

En İyi Erkek Görüşü

• Neden olmasın. Ama çoğunlukla çalışmayan ve okumayan kız sevgilisine karşı biraz ezik duruma düşer. Birbirlerini sevseler dahi arada hep bir mesafe olur. Neyse ya bunlar teferruat :) Gönül görünce bir insanı diğer şeyler sadece birer safsatadan ibarettir. Yeterki ev kızı hep evde durmasın,çıksın biraz insan görsün gezsin falan. Evde oturup koca beklemenin bir anlamı yok .)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• ya bir saçmalama ya...

neye göre neyi değerlendiriyorsunuz arkadaşım.

sen kendini böyle küçük görürsen prof. da olsan bir sonuç alamazsın.

kıymetlisin kardeşim çünkü insansın önce kendinin değerini bil sonra el oğlu hiç bilmez!

0|0
    0|0
  • kendime iyi bir eş olabileceği kanısına vardıysam benimde tercihim ev kızı olurdu. çalışan kadının ne nazı bitiyor ne tatavası.. akşam yemek yapılcak eeee oda çalışıyormuş beraber yapılacak sofra kaldırılacak eee beraber kaldırılacak. laa zaten bekarken yapıyordum bunları şimdi ne artısı bana oldu bu evliliğin

0|0
    1|0
    • siz bunları yapmamak adına evlendiyseniz vah ki ne vah. bunları yapmak bir bayanın görevi midir sizce?

• hayır da ev kızını alsaydım daha iyi bakardı bana.. çalışan olunca beklenti çok çok alta iniyor..

• Kız iffetli, ahlaklı, namuslu olduktan sonra ev kızı olsa nolur...Çalışan kız olsa nolur! Kriterler sabittir bende...İffetli, edepli, sevdiğine sadık olacak..Gerisi teferruat...

0|0
    0|0
  • Şansı var dememiz için soru sormuşsun bunu istiyorsun :^)

İnadına şansı yok diyorum.

0|0
    0|0
  • Kızlardan br beklentim yok

0|0
    0|0
  • hayatta herkesin şansı vardır.Ev kızı olunca ne oluyormuş sanki.Bir değilde iki kazansın sevdiği için.

0|0
    0|0
    • diğer kızların parası var ev kızı parasız

• Bende onu diyorum zaten ,evi geçindirecek olan erkektir,eli ayağı tuttuktan sonra.Sevdiği için daha çok çalışabilir diyorum şekerim.

• Ya arkadaş olur mu boyle ...bunu düşünmek bile saçma

0|0
    0|0
  • neden olmasın sevdiktenn sonra uyum meselesi:)

0|0
    0|0
  • Ev kızı olsun veya olmasın, kendisine güveni yoksa şansı da yoktur.

0|0
    0|0
  • Duruma gore degisir calismani istemiyosa daha sanslisin

0|0
    0|0
  • bence ev kızlarına bakmak daha iyi çünkü sadeler

0|0
    0|0
  • var neden olmasın.

0|0
    0|0
  • Ben olsam ev kızını tercih ederim :) Ama terbiyeliyse tabi

0|0
    0|0
  • 2 üniversite okudum binlerse diplomalı kız tanıdım. doktorundan sanat eleştirmenine kadar. hepsini bir kenara bıraktım gittm ev kızı aldım. Sonuç mükemmel ötesi. Ben mutlu o mutlu 5 yıldır çok şükür tek bir sıkıntımız yok.

0|0
    0|0
  • benim şimdiki aklım olsa ev kızıyla evlenirdim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• biraz zor olabiliyor tabi bu devirde.. bir çok erkek evlilikte filan daha kendisinin rahat edecegi durumları göz önünde bulunduruyor. kadınların işi daha zor artık. hem çalış hem ev olayı zaten kadının görevi.. saçmalık işte. iş konusunda kadınlarla erkekler eşit duruma gelmesine rağmen bir çok erkek hala ev işlerini kadının görevi olarak algılıyor.. erkeklerin çoğu anne kuzusu maalesef. bunu ciddi söylüyorum.erkekler kadınlara kıyasla bencil ve rahatına düşkün çocuksu yaratıklardır iyisi mi okuyup çalışan kadınlar hiç evlenmesin. en mantıklısı kadın için bu..

0|0
    0|0
  • Bence iyi para kazanan bir erkek icin ev kizi olmus ya da olmamis maddiyat acisindan önemli degil fakat meslegi olan bir kizi genelde tercih ederler kendini gelistirmis diye ama ev kizida isterse kendisini gelistirebilir tabi istiyorsa.

0|0
    0|0
  • Sevdikten sonra viz gelir , tanıdığım var petrol sahibi gitti ilk okul mezunu bir kadınla evlendi. Deli gibi aşık kadına çünkü. Sevgi herseyin önüne geçer :)

0|0
    0|0
  • kendini geliştirmiş birisiyse niye istemesin?

0|0
    0|0
    • diğer kızlar paralı olduğu için daha iyi görünüyorlar

• daha iyiden kastın ne?

bence kültür çok daha önemli. ben ne insanlarla karşılaştım sadece boy var endam var ama bir konuda konuşamayan fikri olmayan kişiler. ama bir kişiyle tanıştım ondaki bilgiler beni benden almıştı ve işsiz bir bayandı. :)

Yükleniyor...