Beşiktaş - Galatasaray maçının ertelenme kararı doğru muydu değil miydi?

Spor Toto Süper Final Şampiyonluk Grubu'nda Beşiktaş ile Galatasaray takımları arasında saat 19.00'da başlaması gereken derbi maç, sağanak yağıştan etkilenen saha zemini nedeniyle, maçın hakemi Hüseyin Göçek tarafından ertelendi.

• EVET
    85% (11)100% (10)91% (21)Oy Ver
  • HAYIR
    15% (2)0% (0)9% (2)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
12|9

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 11

• Doğru karar

0|0
    0|0
  • Oyle karar verildiyse doğrudur ...

0|0
    0|0
  • Doğru karar.Dün resmen gök delinmiş gibi oldu.

0|0
    0|0
  • valla nasil bir hava var bilmiyorum da ne maclar yapildi yagmurlu havalarda:s

0|0
    0|1
  • Bencede doğru bir karar yağmur altında nasıl maç olsun

0|0
    0|0
  • Kesinlikle doğru karar

0|0
    0|0
  • EVET

0|0
    0|0
  • Dogru karar tabiki.

0|0
    0|0
  • A: EVET

0|0
    0|0
  • evettt

0|0
    0|0
  • a dedim öylesine..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Maçın ertelenmesi değil ama 2 gün sonraya pazartesiye ertelenmesi hataydı. Fikstür çekildiğinde her takım 3 cumartesi 3 pazar maçı yapacaktı. Şimdi Galatasaray , Fenerbahçe maçına göre oyununu şekillendirecek. Maç pazar 16:00 ya da en azından Fenerbahçe Trabzon maçıyla aynı saatte başlayabilirdi.

Zaten çekilen fikstür düşündürücüydü . Trabzonun cezasının bittiği maçın Fenerbahçeye gelmesi , Kadıköydeki maçın son haftaya kalması gerçekten tuhaf bir Tesadüftü . Al sana bir handikap daha şimdi. Hayırlı İşler diyorum

0|0
    0|0
  • doğru karar.

0|0
    0|0
  • Sana mı kaldı kardeşim kararın doğruluğunu tartışmak.Sinir oluyorum böyle senin gibilerine,her konuya yorum getirmek!Gel futbol federasyonu başkanı ol bari.

0|0
    0|1
  • hayır değildi ne pahasına olursa olsun oynanmalıydı binlerce insan oraya gelmiş.

0|0
    0|0
  • kesinlikle doğruydu. adam topu 2.5 metreden atıyor yere yarım santim sekmiyor maç mı olur o zeminde

0|0
    0|0
  • oylama yapılması bile saçma çünkü top sekmiyordu bile nasıl oynanacak maç. hakem doğru karar verdi.

0|0
    0|0
    • Saçma geldiyse cevaplamaya bilirdin kardeşim aksini düşünen arkadaşlarımızda var .

• Evett.

0|0
    0|0
  • Top sahada hiç sekmiyordu %100 doğru karar.

0|0
    0|0
  • Evet diyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...