Fenerbahçe taraftarı ile beşiktaş arasındaki fark nedir?

melonun sempatik dansını fenerbahçe galibiyetinden sonra arenada yine yaptı bakın özellkle altını çiziyorum fenerbahçeliler önemsemedi üzerlerine bile alınmadı fakat beşiktaş taraftarı ve yönetiimi bunun ezikliğini duydu haftalardır bu sitede melo diye bin bir tane soru açtı beşiktaşlılar soruyorum neden beşiktaş taraftarı bunu abarttı

0|0
5|12

En İyi Erkek Görüşü

• Melo'nun kendisi sempatik değil ki dansı olsun. Fenerbahçeliyim ben ama bunu fenerli olduğum için demiyorum. Türkiye'de tutulmaması gereken bir oyuncu o. Pascal Nouma için ne karar verildiyse, Melo içinde o karar verilmesi gerekiyor. Beşiktaş ve taraftarının bir suçu yok. Melo'nun provokatif hareketleri en son oynanan Galatasaray-Fenerbahçe maçında da iyice belli oldu karakterinin yanında.

0|1
    1|0
    • melo siz fenerlilerin değil gs taraftarlarının umrunda ve onlar tarafından seviliyor.ayrıca melo hırsıyla oynayışıyla hem gsyi hemde türkiyeyi temsil ediyor. yaptığı hareketler sizi kışkırtmak zaten yapıyosunuzda bunu

• yaa bir sus anladığın yok bişeyden. melo takımdan kovulmadı sadece brezilya gibi dünya takımının kadrosuna girebilecek kadar geliştiremedi daha kendini. ama birazcık futbolu takip ediyosan brezilya teknik direktörü meloyu takıma alabileceğini açıkca belli etti.ayrıca insanlara it demeye gram hakkın yok. hangi takımlısın bilmiyorum ama maçı izlememişsin anlaşılan hakemin başta hatası vardı eğer 10 kişi 85 dakka oynamasaydık o maçın skoru çoook farklı olurdu.ayrıca hangi takımlısın bir sölesene sen

• Cesaret :)

Erkekler Ne Diyor 11

• Fenerbahceliler önemsemedi YALAN

Beşiktaş taraftarına ezik demeden önce besmele çek

Bir de madem siteyi bu kadar takip ediyorsun cesaretini gösterse gizlenme

0|1
    1|1
  • beşiktaş taraftarı bence meloyu sevmiyor..fenerbahçe taraftarı ise saygı duymak zorunda..fakat fenerbahçeli futbolcuların meloya garezleri var..şunu belirtmek isterim ki melo bu ülkede futbol oynamamalı..melo bence bu ülkeye tribünlere oynamaya gelmiş..juventus kovabiliyorsa bu futbolcuyu demekki haklı bir tarafları var..hatırlatırım juventus siyah beyaz..bjk ile aynı renkler..

0|0
    0|2
  • Böyle şeylere takılmak kimseye fayda getirmez

0|1
    0|0
  • melo nun sempatik dansı mı ? melo nun sempatik bir dansı olmadığı için bu soruya cevap veremeyeceğim.

0|1
    0|0
  • Fenerbahçe liler meloyu adam yerine koymuyor da Beşiktaşlılarında koydunu düşünmüyorum açıkcası .ben kendi takımıma bakarım zaten gs yönetimi adam olsaydı oyuncusuna cezayı keserdi ama işte vergi kaçırıp devletten hırsızlık yapan bir yönetimden ne beklersin.

0|1
    1|1
  • al birini vur ötekini herkesin derdi melo olmuş demekki zamanında cok koymuş

0|1
    0|1
  • Fenerbahçe taraftarı meloyu adam yerine koymadığı için takmıyor

0|1
    1|1
  • ben bjk lileri daha çok seviyorum nedense fb liler bana itici geliyor.

0|2
    0|0
  • Değilmi ama melo ne güzel sempatik dans yapıyor galatasaraylılarda severek izliyor dansı öğrenmeye çalışıyor siz buna neden karışıyorsunuz ki beşiktaşlılar alan razı veren razı

0|0
    0|1
  • vay* birde ben spor takipçisiyim bundan haberim yok*olan biriyle futbol konuşmak çok can sıkıcı :I

0|1
    0|0
  • melo hayvannnnnnnn

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• fenerlilerde abartıyor gayette. biz meloyu milleti kıskırttığı içn hırsı için oynayışıyla seviyoruz. ayrıca fener maçından sonra aynı hareketi alexle yaptı ona neden ses çıkmıyo? çünkü herkes başlamıiş melo da melo

0|1
    0|0
  • Bir Galatasarayli olakak Besiktaslilari Fenerlilerden daha cok severim. Besiktaslilarda bir asalet var.

0|1
    0|0
  • nedeni fenerbahçe taraftarları beşiktaşlılar gibi değiller

0|0
    0|1
  • Melo köpek değil mi

0|1
    2|0
  • Bjk taraftarlarını severim ben galatasaraylı olarak.

0|2
    0|0
Yükleniyor...