Kim haklı kim haksız?

biriyle sevgiliyim bir ay oldu başlayalı ve geçen gün face şifresini verdi ve benden de istedi bende vermıcem dedım sonucta ben senden ıstemedın sende benden ısteme dedım aslında birşeyler sakladığımdan değil de onun istemesi yanlıs geldı ben zaten tam olarak bırseyler yoluna gırdıgınde kendım verırım ama o bunu anlamadı neyse kızdı falan ama gectı sonra ardından dun ben onun facesını baya bı karstırdım hareket dokumlerını falan ordan bı kac kız ısmı buldum bana sıfreyı vermeden arkadaslarından cıkarmıs oldugu ve bende ona onların kım oldugunu sordum ve bırı ıcın cıkaramadım dedı ve o kızın profılıne baktıgımda kızın hemen hemen butun fotolarını begendıgı gordum ona bunu soledıgımde sen bana face sıfresını vermıyosan bundan sanane dedı bende madem banane artık hıcbırseye karısmıyorum dedım vede oda ben kotu bırıyım olmuyo zorlamanın bı anlamı yok dıye mesaj atmıs sızce ben ne yapmalıyım?

0|0
27

En İyi Kız Görüşü

• Bence cok yeni bir iliski.ve bu yuzden birbirine guvenmeniz icin once cocuk adim atmis..sifresini vererek.guzel cok nazik bir davrans..sen vermek istemiosan ben sana vericem demedimki demeliydin..o sana bole bir mesaji zarf atmak icin yazms gibi geldi.sen yalvar sürün istio..sende yalvarmada gorsun gününü.hatta kaile bile alma.osana mutlaka ulascaktr...adın kadar eminol

0|0
    0|0
    • bende ona sen bılırsın ben kımseyle zorlamıyorum dedım

• Super ceval..beklemede kal eger ilgin sevgin varsa..mutlaka ariycak..ezberledik artik..hep ayni hareketler:)

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 7

• Başta haklıydın sonuçta sen ondan şifre istemedin vermeni gerektirecek bir durum yoktu zaten bende şifre vermeye karşıyım insanın sevgiliside olsa özeli var arkadaşlarla muhabbeti var madem çocuğun facesini karıştırıyorsun sen ona karıştırma hakkı tanımadıysan gidipte hesap soramazsın bu kim diye sonuçta silmiş yanlış anlamandan çekinmiştir o senin şifreni bilmiyorsa ne diye hesap soruyorsun çocuğa

0|0
    0|0
    • ıyıde madem onada zorla ver demedım vermeseydı verdıgıne gore bende karıstırırım

• iyide ben aşırı kıskanc bırıyım gordugum an sordum kım dıye bana lıseden ya da ne bılıyım bı tanıdık dese ustelemezdım tamam der gecerdım ama cıkaramadım dedı napıyım

• Karşılıklı beğeni için yapmış olabilir zaten senden öncesinin ne önemi var şifreyi vermesi bile onun için artıdır.Ben anlıkçı değilim ama arada görünce beğenir geçerim sen gelip bana bir ay önce bu fotoğrafı neden beğendin diye sorsan bende çıkaramadım derim.Belki 1 hafta bile

• Kendin icin istemedgn birseyi baskasi icinde yapma bu 1. 2.ise ayni seyin snn absina geldgni dusunsen ne yaparsin ? siz kizlar erkeklerin gecmislerni her turlu sorgular olay cikartir ama erkekler sordgnda ise gecmis kapat konuyu dersiniz...

0|0
    0|0
    • madem onunda bır gecmısıı var ole ozguven duyarak vermıcek sıfresını madem

• ıyıde ben ondan sıfresını ıstemedım kı kendısı verdı ve ıstemezdım de benım ne kadr kıskanc bırı oldugumu bılıyo madem vermıcektı

• hersey istemekle olmuyor insan bazen bazi seyleri fedakarlik yapmali... mesela sana beklemdgi anda hediye alsa ne kadar mutlu olursun degil mi... onun gibi bisey guven kazanmak istemis haytmda gercekten sen varsin demek istemis... yoksa sorpda mi verseydi... bende kiskancm ama bu asla ona karsilik yapmicagm anlamna gelmez.. Sunu unutma kendin icin istemdgn biseyi baskasna yapma... can yanmasin yarin bir gun olup gidecegz bunca inat,kin,isyan kavga kufur neden? gereksiz seylerle takilmyalym

• Bak guzelim kendini kandirma aynisini bna simdi ciktigim kiz dedi veremem face yi arkadasimla kullaniyom dedi ondan sonra tabi inanmadim 5ay gecti bna dediki sadece bn m facem senle konusurken baskasiylada konusuyordum dedi

0|0
    0|0
    • iyide ben bırıyle konustugum ıcın deıl o nasıl kendısı verdı bende kendım verırım nıe ıstıyo

• liseli liseli tartışmalar yok mubıtıyom onlara ya :D

0|0
    0|0
  • ver gitsin aranız düzelsin

0|0
    0|0
  • çok gizemli bu şifre olayları:D

0|0
    0|0
  • kız değil sanki kgb ajanı

0|0
    0|0
    • ne alakaaa

• her şeyi ararştırırsan elbet çıkar bişey. ama diyebilirdi evet hoşlanıyordum zamanın da diye. seni gerçekten sevip sevmediği önemli.

Kızlar Ne Diyor 1

• feysiniin şifresini değiştir. sakladığı bişeyler var bırak sürünsün. kötüsün evet yaz

0|0
    0|0
Yükleniyor...