Kendime nasıl bir imaj yapmalıyım tipim nasıl ?

23 yasindayim etrafimda pek kiz yok aslinda ark cevrem cok iyi degil. yalnizliktan bunaldim konuscgm dogru insanlarda yok ayica acaba sorun bende mi diye merak ettim terazi burcuyum ve özelliklerni tasiyorum.

iste resimlerim sizce nasilim nasil bir imaj yapmaliyim bu arada beni genelde arda turana benzetiyorlar lutfen durustce cevapöar verin... ve resimlerle gosterebilrsnz nasil bir tarz yakisabilcgni

link

link

link

link

0|0
8|2

En İyi Kız Görüşü

• Kendini ezdirme Sevecen olmaya calis ve giyimnkusama dikkat et

0|0
    0|0
    • ezdirmeden ziade bizim ailede boyle yani herkesi kendmiz gibi goruyoruz bunndan olsa gerek kizdgm zaman vicdanm el vermiyor o duruma mesela nasil giyineblrm

• Resimlere daha yeni baktim Sen kendine tipsiz mi diyosun ? Tarsin super gorunduyu kadariyla

• bilmem allahin yarattigina asla karsi gelmek isyan etmek olmaz lakin cevremde gercekten dost diyebilcgm arada goruscegm konuscagm kimse yok... biraz cocuk canlisiyim yani gulerim sevecenm mesela genelde herkes bir yere gider rol yapmaya calisirlar olum agir ol sole bole yap gibisinden rollere pek gelemiyorum aslina bakarsan.. tipsiz deglsem nedn kimse konusmuyro benimle? hadi cozelm bu sorunu ama eminm sende konusmcaksin :) ve genelde herkes sozde oluyor sadece sozlerle kaliyorlar

Kızlar Ne Diyor 7

• İlk linkteki spor giyinmiş halin bence en güzel duranı.

0|0
    0|0
    • o tarz genelde yaz sicaklarinda giyinirim :):) nasil bir renk terch etmeliyim ve nasilb ri secim yapmalym

• her fotografında başka duruyorsun.. bilemedim şimdi

0|0
    0|0
    • link

BURDAN bakabilrsn onaylarim seni bak durumuma sonra istersen silebilrsn ama bu konu benim icin onemli eksiklerim sorunlarim neler nasil tarz yapmam gerek merak ediyorum...

• iyiyisin iyi... Fazla kot giyme keten de yakışır kanaatindeyim. Kirli sakal yakışmış ama yaşından büyük göstermiş karar senin..

• Komple kesince de çocuk gibi oluyorum :) ve biraz kizlar konusunda cekingenm:)

• iyisin böyle,biraz daha kıyafetlerine özen gösterirsen daha iyi olur

0|0
    0|0
  • tipin iyi bence tarz derken spor da giyiniyorsun daha ne olacak ki

0|0
    0|0
    • peki neden yalnizim? sorun ne olabilir biraz sevecenm gulen biriyim mesela alkol sigara falan kullanmiyorum. ve bazen cafeye falan gittgmzde alkol icmiyorum ortama bazen uyuyrm bazen uyamiyorum ama genelde konuskan girisken bir yapiya sahibim

• durumunda evli yaziyor?

birde mesela disariya cikiyorum sokaga mesela kurt diyelim yani kotulemek amacli degil konusmasi falan falan berbat kabada birisi ama yaninda manken gibi kizlar var bunlari gorunce olum muhammet git bogazdan atla dunya kimlere kalmis diyorum :) hahaha

• çok komik hahahah! kötülemek amaçlı demiyormuş.. Bu yüzden yanlız olabilirsin işte kendini diğerlerinden üstün gördüğün için...

• ıyısın kılık kıyafete dıkat et cana yakın gırısken ol

0|0
    0|0
    • cana cok yakinim emin ol herkesle olabldgnce iyi gecinmeye calisyrm hatta genelde gulerim yani mesela ne tarz giyineblrm

• spor takıl.keten pantolon uzerıne gölek cok hos oluyor erkeklere

• aslina bakarsan genelde kot giyerim ama acik renk degil lacivert tarzi biraz daha agir duran ama gunluk yasantimda olabldgnce esofman,kapri sort ile gezmekten yanayim cunku pantolon sicaktan bunaltiyor yapisoyr ve terledgm zmnda hic sevmiyorum :)

• sana en iyi bu tarz giyim yakışmış, bundan sonra böyle takıl bence ;) link

0|0
    0|0
    • Ama yaz sicaklarinda bu şekilde giyinmem.mümkün değil genelde.kapri giyym capriye uzun kollu gömlek iyi gider sanrm acil renkli.mavi renk falan

• yarısı yok ama anla işte bu tarz :)) link ayrıca şu tarzları da deneyebilirsin mesela :) link link

• Sen bu isten anlysn:) para çok gel bir gün beni giyindir :) a dan z ye :)

• Vasat :))

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• İlk öncelikle bir erkek saygılı olur,kibar olur,temiz olur,ağzı burnu kaymaz ve düzgün kelimeler konuşur.

Tipik olaraksa sana şu tür kıyafetler gider diye düşünüyorum:

link

link

link

link

Ayrıyetten, Ya kendine koyu renkli sportif bir giyim seçeceksin ya da renkli ama erkeksi bir giyim tarzı seçeceksin :)

0|0
    0|0
  • david beckham tarzı giyin bide havalı ol aksesuarlarıda eksik etme ara sıra araba kirala gez bak senden artisti olcak mı

0|0
    0|0
Yükleniyor...