En çok nasıl ve ne kadar ilgi çektiniz bu hayatta?

Hayatınızda en çok ilgi çektiğiniz zaman ne zamandı, ne yaparak ilgi çektiniz gerçek hayatta ya da sanal hayatta farketmez, toplam kaç insanın ilgisini çektiniz, ne kadar atenşıın aldınız bakayim..

Ben hiç ilgi çekmeyen kendi halinde bir insanım, ilgi çekemiyorum, gerçekte zaten ilgi çeksem hemen utanır sıkılırım, sanalda da ilgi çekecek bir yetenek ya da pratik zeka yok bende sanırım..

Verceğiniz örnekler şu şekilde olabilir:

- gerçek hayatta 1000 kişinin önünde şarkı söyledim / sunum yaptım

- bigün youtubeda bir videonun altına yorum yaptım 200 beğeni almış yorumum

vs vs gibi.. çok büyük ya da küçük olması farketmez sizin en çok ilgi çektiğiniz olayı soruyorum

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

• Sükürler olsun ki çirkin değilim Ama asla bununla övünmem Ve ennbüyük hediyyem kendim Sevecen güleryüzlü olduğum için ve hiç kimseden ( ermeniler hariç) nefret etmediğim icin dikkay çekerim geneldr

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• - kaza yaptığıydım aşırı hızdan, konya yolunda çok hızlıydık tır şoförü uykuluymuş biz onu sollarken bir anda sola kırdı direksiyonu kırınca biz de tarlaya uçtuk. Bi kaç kırık ile atlattık. "Aşırı hız öldürüyordu" gibisinden manşet olduyduk :D

- Her yaz kafede canlı müzik yapıyorum ücretsiz.

- Az önce yan yan döneyim derken araba spin attı

0|0
    0|0
  • zekamla çok dikkat çektim.

çekmez olayım şimdi herkes benden bir şey istiyor.her şeylerini bana soruyolar

0|0
    0|0
  • en çok düğünümde pasta çekerken herkes bana baktı

0|0
    0|0
Yükleniyor...