Aziz yıldırımın itirazı reddedildi.

Evet arkadaşlar Aziz Yıldırımın itirazı reddedildi ne düşünüyosunuz bu konu hakkında bunda sonra federasyon ve uefanın tutumu nasıl olur sizce ?

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• Temennim hapse girip bir daha cikamamasi.Yildirim demirorende insAllah tez zamanda girer hapse.Yoksa kesinlikle futbolumuz gelismez.Hergun geriye gideriz.

0|0
    0|0
    • Yıldırım demirören gibi saçma zihniyetli bir insan durdurça başta gittikçe gerilemeye de başlıcak futbolumuz. bu arada Aziz Yıldırım şuan da Samandıra da futbolcularla vedalaşıyomuş galiba giricek kesin o

• Futbolda ne kadar kaos ortami olusturan, ne kadar insanlari germeye calisan, ne kadar zarar ugratmaya calisan insan varsa girsin bir daha cikmamak uzere.

• olmuyo ama işte malesef

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 6

• Yolsuzluk yapanlar serbest sporla ilgili bir konuda şike suçlaması yiyen birine hapis.Gel de şimdi adalete güven

0|0
    0|1
    • neden şike yapanda mı serbest kalsın çok saçma bişey söyledin hakeden yolunu alsın girsin

• Birisi vatanı soyuyor birisi sporla ilgili bir konu.Gerekirse kupadan men edersin,para cezası verirsin.Azize gelene kadar bilal oğlanlar hesap versin önce

• herkesin zamanı gelir sen merak etme

• Aziz yıldırımın içeri girmesi demek türk sporunun batması demek çünkü fenerbahçeden başka olimpiyatlara sporcu çıkaran kulüp yok. Uefa ve federasyonun yapacaklarına gelince yapabilecekleri tek şey aziz başkanı spordan uzaklaştırmak olur idam edecek halleri yok. Bu ülkede vergi kaçakçılığı yapan kulüpler var başkanları ortada geziyor

0|0
    0|0
    • ben aziz yıldırım yönünden değil klüp yönünden demiştim neyse

• Şike yapana dünyanın hiç bir yerinde hapis cezası vermezler hiç bir zamanda görülmemiştir sadece ömür boyu futboldan men edilir bizim ülkemizde hapis cezası veriliyorsa bunun adı şike değil başka birşeydir eğer adam gerçekten suçlu olsaydı şimdiye çoktan hapiste olurdu adamda yurt dışı yasağı bile yok ne hapisi yani boşuna heveslenmeyin bu işten birşey çıkmaz

0|0
    0|0
  • aziz yıldırım bilal oğlan karalamasıdır bunu kimse inkar edemez şike tek taraflı yapılmaz yüce adalet elbet yerini bulacaktır

0|1
    0|1
    • kimse bişey inkar etmiyo zaten herşey ortada ben sadece bir Galatasaraylı olarak federasyon ve uefa tarafından Fenerbahçeye karşı tutumu ne olur onu merak ediyorum

• Paralel yapının işleri bunlar

0|0
    0|0
    • Alakasız çünkü şike yapan birinin içeri girmesi normal çünkü kanun bu

• Federasyonun ve uefanın tutumu aynı olacak bir değişiklik olmayacak kupayı iade edecekler zaten avrupaya gidemeyecekler.

• bakalım doğrusu neyse o olsun

• Vergi kaciranlar içeri girmiyor ama

0|0
    0|0
Yükleniyor...