Eşi cimri olanlar ne yapıyorlar?

ben çalışan biriyim maaş kartım eşimde. onunla bana ayda 350 bir tl harçlık verme konusunda anlaşmıştık. anacak eşim her ay bana bu miktarı vermemek için her yolu deniyor çoğunlukla başarıyor. huzursuz bir ortam olmaması için sine ye çekiyorum. harcamalarımı bu paradan yapmama rağmen çok karışıyor. ben ne yapmalıyım

Güncellemeler:
not eşim para har vurup savur muyor sadece çoookkk cinri

0|0
10|13

En İyi Erkek Görüşü

• sorma kardeş aynı sorun bendede var ,bende senin gibi kartı teslim ettik kurtaramıyorum ,bende ne yapıyorum sonuçta maaş hesabım internetten elimde ,ek ödeme aldığım zamanlar hooop hesabıma girip nette çekiyor başka bir hesabıma virman yapıp kullanıyorum :)) dinsizin hakkından imansız gelir hesabı :)) o nasılsa maaş kartımla parayı götürdüğünden anlamıyor yatan ek ödemeleri erkeğin cimrisini bilirimde kadının çok ama çok zor ve çekilmez oluyor ,birde müsrif diye yafta yapıştırıyorlar ,:))

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Esinde maas kartin ne isin var? ayrica kendisi eve bakicak para kazanamiyormu ki senin maas kartin onda..

ilginc

0|0
    1|0
  • 350 tl ev giderleri içinde olan mı kendi harçlığın az gibi duruyor.. ama harcamaların borçlarınız bilemeyiz mantıklı bir durum vardır .. sigaran vs yoksada 350 de öyle az bir para değil sadece harçlık olarak

1|0
    0|0
    • ev gideri yok. alırsam alırım.

• Ablam bu ne saçmalıktır ya. Tamam elbette masraflara ortak olacaksın falan ama maaş kartını ona vermekte nedir ya.

1|0
    1|0
  • Tutumlu bir eşin var bence çok takma ama kendisi istediği gibi harcıyorsa iş başka ama gerçek anlamda tutumlu biri ise ileride rahat edersin

1|1
    0|0
    • hayır çok harcamıyor. kendinin bir siğarası var. kendine ayakkabı alacağı zaman 6 ay düşündü. ve çok ihtiyacıda vardı. çok sinir bozucu

• ya tabi ben ona güveniyorum. biliyorum ne yaptığını. benim sorunum biraz abartması

• Sen onun abarttığını düşünüyorsun ya sen abartıyor san tek taraflı bakmamalısın otur eşinle konuş iletişim kurun birbiriniz ile

• eşiniz mali müşavir galiba

1|0
    0|0
  • al elinden maaş kartını madem çalışıyorsun kazandığını harcamakta senin bileceğin iş erkek eşine bakmakla yükümlü

0|0
    1|1
  • Senin maaş kartın neden eşin de açıkçası anlamadım.

O lavuk senin parana ihtiyaç duyuyorsa neden sorumluluk alıp evlenmiş.

Kusura bakma o tarz adamlardan hoşlanmıyorum.

1|0
    1|0
  • Kadın isterse dize getirir erkeği..

1|0
    0|0
  • aıle butcesıne gıdıyorsa para esınız haklı,lakın o parayı kendı harcıyorsa serefsızın onde gıdenı!

nasıl daha net olabılırdım bılemedım:)

0|0
    1|0
  • Parayi goturup sacma sapan yerlerde harciyor mu?

1|0
    1|0
    • hayır. sorun cimriliği kendinede bana da

• Bence problem yok.Bazi seylere sahip olana kadar sende sabretmelisin.

• arkadaşım neden veriyorsun maaş kartını madem öyle çalışma ben artık çalışamıyorum de otur evde o çalışsın köle misin sen ya töbe töbeeeeeeeeee

0|0
    0|0
  • pıntı bırıyle olmak zor.benım eşimde 2 kart var ve ne zaman benden nakıt ıstese alır yanı aylık ne kadar nakıt verdığımı bılmem kartlarda ortama 1.000 tl extralar gelır her ay acaba bemı bonkörüm yoksa eşinmi öok cımrı.

1|0
    0|0
    • :) :) herkesin şartlarınında farklı olduğunu düşünmek gerk

• evin ihtiyaçlarını eşim alıyor.

• o zaman çokta cımrı değil yanı 350 kışısel ıhtıyaçlarına yeter

Kızlar Ne Diyor 10

• Maas kartini esine verme olayi nedir ya esirmisin sen..bu hayat cekilirmi ..

anliyorum alttan aliyorsundur ama bu konu masaya yatirilmali..

0|0
    2|1
  • iyide senin maaş kartın niye onda onu anlamadım. çalışan bayansın çek maaşını al harçlığını gerisini ver gerekiyorsa bence

1|0
    0|0
  • maaaş kartını eşinden geri iste her ay ev için belli miktar ortaklaşa ayarlayıp idare edin

1|0
    0|0
  • aman hiç çekemem ben

1|0
    0|0
  • çıkart bir kredi kartı harca ekstreyi adresine yolla.

0|0
    1|0
  • Maas kartni vermek ne demek ya yapmayn bunu..

0|0
    1|0
  • maaş kartın neden eşinde?

0|0
    0|0
  • al kartı elinden sende.

0|0
    0|0
  • kartın niye onda böyle olmaz ki sonuçta evi geçindirmek zorunda olan sen değilsin o :/ eğer böyle yaparsan işi bırakırım derdim.

0|0
    1|0
    • canım ben yapmayacağım şeyleri söylemem. işi bırakırım desem karşı tarafta yemez bunu

• bu dediğine katılıyorum. haraç keser gibi aynen

• Allah yardımcın olsun canım.

• Cnm neden vermissin maas kartini esine ya hemde harclik verio sana al kartini en bastan hata etmissin ben calissam esime para vermem o eve bakmali bende tabi faturalara katkida bulunurum ama kartim elimde kalmali bence

0|0
    2|2
    • canım bu biraz zor. yarı gayrı oluyor.

• degılmı o essek eve bakacak sende kendıne,femınıstsındır sen bırde:)

• Eesseklikle alakasi yok erkeğin gorevleri farkli siz nasil evlenirken bekaret ariyorsaniz ev isini kadin yapiosa kadin essekmi

Yükleniyor...