Başka kızların fotoğraflarını beğendini görünce..

bitiyorum. Onu başkasıyla düşünmek kafayı yediriyo. benim fake hesabım var ve onda ekli. Bütün beğendiği şeyler sayfamda . daha 5 gün önce konuştuk ama ben soğuk davrandım.Duvarına yokluğuna bu kadar alışmışken sakın gelme! yazmış. 2 seneberaberdik ve 1 seneye yakın ayrıyız. daha 1 hafa önce ayrı olduğumuz halde aşkım diyodu buluşmak istiyodu. şimdi noldu buna. beni başkasıyla mı unutmaya çalışıyo napıyo anlamadım.?

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• gurur yapmış arkadaşım eğer o sana öyle bir adım attıgında terslediysen kendini degersiz hissetmistir gururu kırılmıstır eger senı bırakan oysa süründürmekte haklısın ama sen bıraktıysan buna ragmen bu adam gelip sana bunu dediyse ayıp sana eger seni gercekten sevdiyse unutmaya calısıyo olabilir aranızdakı sorun neydi niye ayrıldınız detay verseydin daha güzel cevap verebilirdim bende 3 yıllık sevgilimle ayrıyım ikimizde birbirimizin ilk askıyız ve cok sevdik gercekten yani bu iliski evlilige ömür boyu birliktelige gidiyo diye düsünüyoduk bana her zaman beni bırakma diye söz verdirtirdi sarılırdı aglardı ama o bıraktı sebebiyse aylarca ona uzak davranmam ilgisiz olmam onun cıkardıgı kavgalar yüzünden ondan sogumam kötü davranıp üzüp aglatmam kalbini gururunu kırmam cok kavga ettik eylüle kadar bir dargın bir barısık kavgalı zor dönemler gecirdik küfürler falanda ettim kıza kıskanclıktan o bir dargın bir barısık dönemlerde benden habersiz face actı diye bir ton küfür hakaret ettim kıskanclıktan deliye döndüm seviyodum ama beni öfkelendiriyodu uzaklastırıyodu kendinden ve öfkeyle hareket etmek gercekten cok kötü insan pisman oluyo bende pisman oldum gecen sene marttan eylüle kadar böyle sürdü düsün okullar acılmasına yakın ben iyice pismanlıgımı anladım ve onu kaybetmemek icin cok ugrastım üstüne titredim ama o bu yasananları hep yüzüme vurdu onceden aklın nerdeydi dedi simdi anladın kıymetimi dedi seni sevmiyorum bende senden sogudum senden nefret ediyorum dedi ve aylarca bana cektirdi marta kadar düsün ve sonunda ayrıldık 1 bucuk ay önce simdi ne yapsamda onu geri döndürsem hatasını anlayıp pisman etsem diyorum cünkü bu aşk bitmeyi hak etmedi allaha allahım bizi ayırma ahirette bile birlikte olalım sonsuz olalım diye dualar eden kız bu hale geldi ne yapıcam ben simdi bilmiyorum

1|0
    0|0
    • Anladım kardeşim. Bizde de o bana çok çektirdi. Gerçekten seviyodum bir çok hatalarını örttüm kapattım hayır yapmaz dedim. Ama en son olarak en yakın arkadaşımdan medet umdu . Bende patladım artık ve geçen sene hazirandan beri ayrıyız. Sürekli yazıyo 11 ay sonra ona onu hala sevidğimi söyledim napiyim artık içimde tutamıyodum. Ve söyledim. Ondan sonra bu aşkım falan dedi o da beni seviyo biliyorum ama erkeksin sende anlarsın. O konular yüzünden tartışıyoduk hep. Bilmiyorum ya

• onunla mesajlastım sevgilimle cok mutluyum ciddi bir iliskim var böyle seyler yazmıs ve gecmisimizi herseyi inkar ediyo allah kimseyi böyle nankör etmesin

• Yuh ya bence bişi olmuş o kıza

Erkekler Ne Diyor 2

• zor durumlar bunlar gerçekten

1|0
    0|0
  • 1 seneden beri ayrıymışsınız. Köprünün altından çok sular geçmiştir bence. Seninle ilgilenenleri değerlendirmelisin. Bu çocuktan sana fayda yok.

0|0
    0|0
    • Ama sürekli yazıyo en fazla 3 hafta yazmadan durmuştur onun dışında yazıyo hep peşimde.

Kızlar Ne Diyor 3

• aynısını yaşıyorum çıldıracam onu resmen öldürmek istiyorum ama bir yandanda insan değmediğini anlıyo o böyle şeyler yaptıkça senin gözünde küçülecektir sakın öfkene yenilip bişey yazma ona

1|0
    0|0
    • Yazmıyorum zaten gördükçe deliriyorum kafayı yiyorum. dondurdum faceyi tele de bakmıyorum artık. Ne yapsam boş off off

• aynısını yaşıyorum telini verdi faceine verdi başkabirkızın resimlerini beğenmiş ama kız uzakta sabah gördum bende ekliydi demekki bukaderı tek yasamiyorum allaha havele ettim

0|0
    0|0
    • çok tuhaf bir durum ya kendimi çok kötü hissediyorum

• ekle beni konuşuruz ordan.

• ok

• ahh canım bende aynı durumu yaşıyorum inanamıyorsun değil mi o insanın o insan olduguna sana sözler söyleyip bu kadar çabuk başkasını bulmasına inanamıyorsun değil mi içim yanıyor seninki yine begenmekle kalmıs benimki beni aldattı o kızla bide resim koymus düşün ki ben inanmazdım birgün bana bunları yaşatacagına çok zor :( görmemek için hiçbir sosyal siteme girmiyorum telefonuma dahi dokunmuyorum ama biyerlerde karşıma çıkıyo mutlaka hakkım helal değil ona beni çok güzel kandırdı duygularımla oynadı şerefsiz :(

1|0
    0|0
    • Ben başkasıyla yan yana fotosuna görürsem bitkisel hayata falan girerim heralde şuan bile hayattan soğudum o benim ilk aşkım ilk sevdiğim bana kötü şeyler yaşattı ama salak gibi hala o diyorum

• acını yaşa şuan

• fazlasıyla yaşıyorum zaten :(

Yükleniyor...