İsyan bayrağı açmak ???

İsyan bayrağı açmanın tam karşılığı böyle birşey mi link

sizin bayrağını açarım dedğiniz isyan ettiğiniz bir konu var mı ?

0|0
812

En İyi Kız Görüşü

• Link çok iyi :))

İsyan bayrağı açtığım tek konu, insanların ikiyüzlülüğü.

(Altı yanan yemekler de olabilir :p)

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 7

• isyan güçsüzlük demektir ;)

0|3
    0|0
    • demekki biri gelip sana tecavüz etse ve bunu sürekli tekrarladığı için sende ''isyan'' etsen güçsüz oluyorsun öylemi?

• 11devran11 konu tecavüz olursa Sabırla Sabır dilersin İsyan ne demek öğrenin de gel bence sen. . Hayatımda o kadar çok şey yaşadım Allah göstermesin hiç de isyan etmedim. İsyan keşke şöyle olamasaydı çok pişmanım Allahım neden? demek değildir isyan gönülden sinirlenmek Patlamak demektir. O zaman işte insan agzından çıkanı kulagı duymuyor malesef.

• Ayrıca da Tecavüz demişsiniz. BELKİ BİR KERE OLUR öldürmesse sonrasında tekrarlarsa zor iş tabii. Ama ben sokakta çıplak da gezsem kimse bana tecavüz etme hakkına sahip olamaz. Kısacası dünyanınhakimi nin dediği gibi güçlü olana kimse bir şey yapamaz ki o hallere düşeyim ? Peygamber Sabrı diye bir şey var , SABIR ve İSYAN AYNI KONU BİRBİRİNİN ZITTI BİLMEM ANLATABİLDİMMİ ? SABIRLI OLACAKSIN.

• Mobil site gelsin artık yeter ! yeter !

Mobilden sorunsuzca girmek benimde hakkım...

0|1
    0|0
  • XD supermis komedi ya :D isyan tabiiki var.. :D mesela uyuk gozlu ve yavas konusanlara isyan ediyorum.. :D konusmasinlar benimle acayip uykum gelio onlari dinlerken.. :D

0|1
    0|0
  • Benim yaşadığım ülkeye isyanım var ve bende bu bayrağı asmak istiyorum ..

link

0|1
    0|0
  • Sınavlara isyan bayrağı açayım ben.

0|1
    0|0
  • yalnızlık canıma tak etti artık isyan bayrağını açıyorum:)

0|1
    0|0
  • hahah çok güüzel canına tak etmiş :) isyan ettiğim konular vardı ama alıştım sürünüp gidiyorum

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Fazla kilolarıma karşı isyan bayrağı değil, SAVAŞ AÇTIM.

Bu kış sakatlığım sırasında gelen kiloları ve genel olarak üzerime yapışıp kiracı konumundan çıkıp ev sahibi olan göbeği yok edeceğim.

Bu yaz fit ve kaslı bir doktor görecek sahiller.

Spora başladım. NO PAIN NO GAIN düsturuyla ter ve acının tatlı getirisini yaşıyorum. Lakin bu akşam cinayete kurban gideceğim. Gaziantep'ten sipariş ettiğim baklavalar geliyor. Allah'ım sen benim aklıma mukayet ol. Doğru yoldan saptırma.

0|1
    0|0
  • İsyanim yok sadece sikayetim var..

Huzurum yok:)

0|1
    0|0
  • Sevdiğim, gerçekten sevdiğim ama sevsin beni. Sevilen insan, kendisine güzelliği ve cinsel çekiciliği için seven bir insana gitmesin. Her seven sevdiğine kavuşur umarım.

0|1
    0|0
  • isyanim varrrrrrr herşeye bir bir bilsen bu şarkida benden sana gelsin tarzim değil ama dinleniyor be

http://www.youtube.com/watch?v=S0OREV-erWQ

0|1
    0|0
  • aklıma hiçbirşey gelmiyor çok dertsiz bir insanım...

0|1
    0|0
  • herşeye isyan ediyorum ben

0|1
    0|0
  • yok istemem çünkü bu ülkede işe yaracak bir yöntem değil evde oturup film izlerim daha iyi :D

0|1
    0|0
  • herseye isyan ederim çok isyankarım

0|1
    0|0
  • Afişin köşesinde maykıl diyor.. Yabancı uyruklularda ne tipler var mk..

0|1
    0|0
  • isyankar ve asi bir ruhum var ama sagdece haksızlıklara...

0|1
    0|0
  • isyan etmek boşunaa

0|0
    0|0
  • VAAAAR :)

Cevabın çok uzun ya da çok kısa!

0|1
    0|0
Yükleniyor...