Hayatınızı altüst eden sevgili...

Evet arkadaşlar hayatınızı mahfeden hayatınıza ciddi anlamda yön veren (O HİÇ HAYATIMA GİRMEMİŞ OLSAYDI HİÇ TANIMASAYDIM BÖYLE Mİ OLURDUM?) sevgiliniz oldu mu? Ve bu insan size ne yaptı.

Gizliden rahat rahat dökün içinizi

0|0
7|3

En İyi Kız Görüşü

• Oldu çocukluk arkadaşımdı hoşlandık çıkmaya başladık benden cinsellik bekliyordu hayatımda kimsenin elini bile tutmamıştım yakınlaşmalarımız oldu her defasında intihar ettim ısrarları bitmiyordu ona yetmiyordu daha ilerisini istedi oral seks yapmadım diye terk etti şu an evli iyi ki kurtulmuşum ondan Allah a havale ettim kızının karşısına da kendi gibi bir sapık çıkar inşallah bu adam benim kaç yıllık arkadaşımdı yazlık komşusuyuz annesi oğlunu çok iyi biri sanıyor kendinden büyük kadınlarla bile yatmış bir de beni bakirim diye kandırdı Allah belasını versin onun

0|1
    0|0
    • Ucuz atlatmışsın :(

• Teşekkürler :)

• Güle güle kullanınız azizim. :)

Kızlar Ne Diyor 6

• Olmadı hayatını mahvetmesine de izin veren sensin zaten suçu kendine at bence.

0|1
    0|0
    • Bu kanıya nereden vardığınızı çok merak ediyorum

• evet oldu benimle evlilik hayalleri kurarken gitti baskasını kaçırdı ama onun sylediğine gore kız kendisi gelmiş tuzağa düştüm çok kotu dedi ama bitti artık ben intikamımı aldım şimdi rahatım :)

0|1
    0|0
  • ben istediğim sürece beni üzer çükleri kopasıcalar elleri yana düşesiceler kılları köksüz kalasıcalar

0|1
    0|0
    • ups.. ne beddua ettin hocam sende. ''Ben istediğim sürece beni üzer...'' orayı anlamadım canın sıkılınca sevgiline hadi beni üz mü diyorsun ^_^

• Alıyorlar :D kaç kişi :D

• bokunu çıkartma istersen

• oldu ve her şeyimi huzurumu rahatımı ruhumu bozup gitti defolup
    Keşke hiç olmasaydı
    Geçmişi değiştiremiyoruz üzgünüm...

0|0
    0|0
  • hayatimi kararti maddi ve manevi yonden gelecegimi mahvetti.. hayatima girmemis olsaydi diyorum hic tanimasaydim diyorum. hem uyusturucu bagimlisiydi hem yabanciydi

0|1
    0|0
  • o insan benim hayatıma girdi. Yıllarımı aylarımı günlerimi çaldı. o ara okuyordum ne derslerden birşey anlıyordum ne okuldan. Herşeyimi mahvetti. Okulu bıraktım onun yüzünden, kafamı kurcalayan tonlarca şey vardı Daha sonra bir ton olay oldu aldatmalar vs. yol verdim. üzüntüden başıma gelmeyen hastalık kalmadı. Allah'a havale ettim.

0|1
    0|0
    • Hayatını kökten etkilemiş :(

Erkekler Ne Diyor 3

• Sevgilim değildi aşık olduğum konuştuğum kızdı benden hoşlandığına eminken birden ilişkiyi kesti birbirimize farklı düşünüyoduk dedi ilk 2 hafta mahvettti beni ama çaktırmadım.Sonrasında kendimde bazı değişikliklere gittim iyi de oldu

0|1
    0|0
  • oldu da sevgili değildik bir anda soğuttu kendinden yalanlarla gittii

0|0
    0|0
  • masum bir şekilde birini sevdim. ona dokunmadım kırmadım her şeyimi verdim. maddi manevi... yanağından öpmeye korkar oldum. o ne yaptı başkasının kucağına gitti. hayatımı alt üst etti 1 yıl kendime gelemedim. sonra kalbimde açtığı yara beni p-iç yaptı. şuan önüme gelen kızla yatıyorum. hiç birine acımıyorum. 2. gün sevişmeyen kıza yol veriyorum. sevişsede en fazla 1 hafta sonra gönderiyorum... nalet olsun o sürücü kursunda aynı koltuğa oturduğumuz güne.

1|1
    0|0
    • Senin erkek versiyonun aynı durumdayım. Ailem istemedi gitti o kadar sözler evlilik hayalleri hı kim kurdu o bağladı kendine.. Sonra 1 ay sonra nişanlandı akrabasıyla. Bende erkeklere acımıyorum en fazla 1 hafta böyle böyle çıkıyo acısı. Beni düşürdüğü hal bu işte okuluma,derslerime odaklanamıyorum.

• Bunu yapmayın asıl hata bu bir kere üzülünce darbe yiyince suçu olmayan insanlardan intikam alınmaz ben bunu asla yapmadım yapmam da erkeklerin çoğu bu durumda bir kere üzülen sonra herkesi üzüyor

Yükleniyor...