Bize bir fıkra anlatır mısınız? =)

İyi geceler arkadaşlar... Ben size bir fıkra anlatsam, sizde bir fıkra paylaşsanız gece gece gülsek biraz, hoş olmaz mı? =)

Adamın biri ferrarisiyle geziyormuş. Böyle artistlikler bir şeyler bir şeyler =) Sonra giderken, birden çaaat arkadan biri çarpmış. Tabi adam çok sinirlenmiş bir öfkeyle inmiş aşağı... bir bakmış arkada bir Murat 131. Ya sen ne yaptın şuydu buydu tartışmaya başlamışlar. Murat'ın şöförü abi gözünü seveyim ben ruhumu satsam karşılayamam bunun masrafını affet falan demiş... Ferrarili adam da dayanamamış en sonunda, tamam lanet olsun istemiyorum senden bir şey git yoluna, demiş... Adam dönmüş arabasına koyulmuş yola... Yaklaşık 2 km sonra ışıklarda durmuş. Yine çaat arkadan biri çarpmış adama =) Yine öfkeyle inmiş arabadan. Ne görsün, aynı araba... Arabadaki adam camdan uzanıp, benim abi ben, yabancı değil devam et...

Güncellemeler:
Kadın evde oturuyormuş, telefon çalmış. Cevap vermiş, karşı tarafta eşi varmış...

- Hanım çabuk valizleri hazırla

+ Hayırdır bey ne oldu?

- Piyangodan çok büyük para çıktı...

kadın sevinmiş tabi... gülerek,

+ Tamam hazırlayayım da, nereye gidecez ona göre eşya alayım?

- Ben bilmem. Geldiğimde evde olma da...

0|0
510

En İyi Erkek Görüşü

• Adamın biri elinde büyük bir bıçakla camiye dalar ve yüksek sesle sorar:

-Aranızda Müslüman olan var mı?

Korkudan kimse bir şey diyemez.Yaşlıca bir adam ayağa kalkar:

-Ben müslümanım, der

Bıçaklı adam ile yaşlı adam camiden çıkarlar. Caminin önünde bir sürü kurbanlık inek ve koç doluşmuş vaziyettedir.Bıçaklı adam:

-Amca ben bunların hepsini kurban edeceğim, ben beceremem, yardım eder misin? Der.

Yaşlı adamcağız epey uğraştıktan ve sekiz –on tane kurban kestikten sonra; “Ben yoruldum, bir başka adam bul” der.

Adam bu sefer kanlı bıçakla yine camiye girer ve yüksek sesle sorar:

-Aranızda başka Müslüman var mı?

Az önce dışarı çıkan adamı kestiğini düşünen cemaat çok korkar..Herkes aynı anda imama bakar, imam , korku içinde cemaata döner:

Ne bakıyorsunuz ulan? İki rekat namaz kıldırdık diye hemen Müslüman mı olduk?

bunu ararken sayende bayagı gulecegım fıkra buldum,ogleyı kurtardık saolasın

0|1
    0|0
    • Bu çok güzelmiş, ben hiç duymamıştım =) Harbi çok güzel bir göndermesi var ve aynı zamanda komik de =) Asıl ben teşekkür ederim ;)

• begendıgınıze sevındım:)

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 5

• Komutan Mehmete soruyor,

-Vatan senin neyindir?

-VATAN BENIM ANAMDIR komutanim.diye bagiriyor. Sira Temel e geliyor. Vatan senin neyindir Asker, Temel:

-VATAN MEHMETIN ANASUDUR KOMUTANUM.".

0|1
    0|0
  • Adamın biri bir gün nuha ha ha ha

0|1
    0|0
  • Ben fıkra bilmiyorum ki Abrek :(

0|1
    0|0
    • Gel sen de yazılanları oku, öğren o zaman Ela ^^ Faydalı bir şey yapmış oluruz... Ayrıca bir insan nasıl hiç fıkra bilmez =/

• Okudum bol bol güldüm :D biliyorum... ama Türkçe fıkra bilmiyorum :( benimde Türkçemi biliyorsun zaten anca konuşmayı çözmeye çalışıyorum fıkralara geçmedim daha :D

• İngilizce de olur Ela'cım sıkıntı yok ^^ Güldüysen sorun yok... En azından soru bir işe yaramış =) Gayet güzel türkçen, haksızlık etme...

• Şu an anıra anıra gülüyüorum hahaahhahahahaha hahahahahahahahahahahha

0|1
    0|0
    • =) Estağfurulalh :D Ama anlatmamışsın gizlican fıkra =/

• İyi geceler:))

En sevdiğim fıkradır: Nasrettin Hoca öldü ölecek. Öleceğini anlayınca karısına der ki ''Git süslen püslen, makyaj yap gel yanıma.'' Karısı da ''Ne süslenmesi?'' der. Nasrettin hoca da ''Sanane sen süslen.'' der. Karısı da süslenir püslenir. Gelir Nasrettin Hocanın yanına oturur. Karısı tekrar der ki ''Niye süslendirdin beni?'' Hoca der ki ''Azrail geldiği zaman senin beğenirse seni götürür.'' :

1|1
    0|0
    • Ahah bak bu da güzelmiş bilmiyodum ^^ Denemek lazım :P

• İyi geceler canım ^^ Görüşmek üzere =)

• Görüşürüz:))

Erkekler Ne Diyor 9

• Porshe ve ferrarisi olan 2 arkadaş otobanda ilerken, yolda kalmış murat 131 sahibi bir adama yardım etmek istemişler...neyse hat ip germiş posrhe murat 131 i arkasına baglamıs yollarına devam etmişler..Ferrarisi olanda porshenin hızında hemen yanında yola devam etmiş.

Hemen akabinden helkopterde yol denetimi yapan bir polis merkeze anons duşmuş...

-Merkez gordugume inanamıyorum

+ ?'

-Yuksek hızda ferrari ve porshe yarış yapmaktalar...

+Bunda inanamıyaak ne var zibidiler ilk defamı goruyorsun?

- Hemen arkasında murat 131 de onları kovalıyor.

2|2
    0|0
  • fatih terim zamanında Galatasaray ile juventus'un maçı var. fatih hoca atlıyor italya ya juventus'un teknik direktörü lippinin yanına gidiyor.

başlıyor bir beyin jimnastiği. fatih terim dayanamıyor ve hocam 11'i nasıl seçiyorsun diyor. ben futbolcuda zeka ararım diyor. çağırıyor o zamanların efsanesi zidane'ı. senin babanın oglu olacak ama kardeşin olmayacak kim bu diye soruyor lippi zidane'a. zidane ' da bunda bilemeyecek ne var hocam benimdir diyor.

fatih terimin inanılmaz hoşuna gidiyor bu metod. metin oktay tesislerine geliyor. hakanı çağırıyor yanına. oğlum hakan babanın oglu olacak ama kardesın olmayacak kim lan bu diyor. hakan hocam biraz düşüneyim diyor. bir süre sonra geliyor. hocam hagi ye sordum hagiymiş diyor.

fatih hoca da ' Sktr lan ne hagisi, zidane oğlum zidane ' diyor =))

1|1
    0|0
    • Ahah bunu biliyordum =) Çok iyi bu ya :D Hoş komple takımımla ve oyuncularıyla dalga geçilmiş ama, komik ne yapalım yani :D

• bende Galatasaraylıyım biraderim hem de her maça giden cinsinden. ama fıkrayı fenere bjk ye uyarlasan olmuyor adamlar Avrupa mı gordu =))

• :D :D Sen de haklısın bak şimdi... Trabzonun bile Juve ile oynamışlığı var bunların yok :D Hiç böyle düşünmemiştim ;)

• Fıkra değil başımdan geçen olaydır.

alkol alınıp bolca eğlenilmiştir, eve dönerken çevirmeye yakalanılmıştır.

p: polis

b: ben

a: arkadaş

p: nabıyonuz bu saatte gençler?

a: abi karıyla kızla gezdik ictik eve gidiyoz

b: !? (allah belanı versin)

p: karılara parayı yediriyonuz eve boş gidiyonuz gençler yakışmadı size hehehe

a: hehehe

p: neyse bidahakine üzülmeyin olm hehe şşt alkol var mı sende?

b: abi vall...

a: kızlara ezik düşmeyelim diye abandık abi

p: hehe iyi yapmısınız hadi sağdan yavaş yavaş gidin

a: abi biz geri döncez de ilerde çevirme var mıki

p: niye ilerden dönceksiniz amuga goim şurdan dönün gidin (u dönüşü yasak)

a: sagol abi adamsın

p: hehehe

b kişisi olayları şaşkınlıkla şahit olur ve anında olay yerinden uzaklaşır.

0|1
    0|0
  • Adamın biri yolüstünde bir lokantaya girmiş garsona bana Manisa tavuğu getir demiş.Garson aşçıya tavuk yapmasını söylemiş ve siparişi götürmüş.Adam tavuğun kıçına bakıp bu tavuk Manisa tavuğu değil demiş derken garson bir tavuk daha getirmiş ve adam yine tavuğun kıçna bakıp bu Manisa tavuğu değil diyip geri yollamış.En sonunda garson başka tavukla gelmiş ve adam tavğun kıçına bakarak tamam bu tavuk Manisa tavuğu diyip tavuğu yemiş.Ayrılırken garsona "ya hemşerim sen nerelisin bu arada" diye sorunca garson arkasını dönüp "bak bakim nereliyim sen anlarsın" demiş.

1|1
    0|0
  • Adam evde oturuyormuş,evin kapısı çalınmış adamın ruhu duymamış.

0|1
    0|0
  • iki kadın SESSİZCE oturuyormuş -) ''şuan dünyanın en kısa fıkrasını anlattım :D'' ;)

0|1
    0|0
  • yuhahhahaa güzeldi fıkra yatmadan önce ii geldi teşekkürler :D

0|1
    0|0
    • :D Uyanınca ben de bir tane fıkra isterim ama :P İyi geceler...

• Adamın biri ata binmeye bayılıyormuş binmiş bayılmış bitti nokta.

0|1
    0|0
  • Bi gün bir anne çocuguyla beraber trene binmiş ankaradan istanbula gidecek kabinde otururken çocugunu almış kucagına emzirecek karşısındada bir adam oturuyomuş kadın sürekli çocuguna bak al em yoksa amcaya verecem diyomuş çocuk bir türlü emmiyomuş neyse öyle böyle derken bakmışlar istanbula 10 dakka kaldı artık adam dayanamamış a.q mun karısı vereceksen ver gaali boluda ineceedim istanbula geldim demiş :D

1|2
    0|0
Yükleniyor...