Bi insanın kişiligi düzgün fakat...!!

Bi insanın kişiligi karakteri düzgün fakat karanlık bir yaşamı geçmişi var diyelim ne düşünürdünüz bu insan hakkında sınırlarınız ne olurdu ?

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• geleceğininde geçmişi kadar karanlık olacağını düşünürüm :)

1|0
    0|0
    • onun için iyi bir avukat şart :)

Kızlar Ne Diyor 2

• ne kadar karanlık bir geçmiş araştırırım netice de geçmiş geleceğin habercisi de olabilir

0|0
    0|0
  • Geçmişi karanlık ve kişiliği karakteri düzgün ?

aynı cümlede olmadı bunlar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Allah o kötü huylarından vaz geçip özündeki düzgün karakterli insan olmasını nasip etsin , bana zararı olmadıkdan sonra sorun olmaz sonuçta karakterli düzgün biri imiş.

0|1
    0|0
    • hemşerim benim canımsın...

• :D baştacısın

• Eyvallah :D

• otu çek köküne bak diye bir söz var.

0|0
    0|1
    • üstü güzel olan herşeyin altı kötüdür bildin mi ?

• üstü dışardan gürenendir. Er ya da geç özünü bulur. merak etme. Geçmisindeki de kendisi idi şimdikide değişen bişey yok.

• eyvallah...

• Kaç kişiyi vurdun kardeş anlat biraz :D

0|0
    0|0
    • allah korusun devrem o nasıl söz ben hayvana bile kıyamam..

• Fazla atar göte batar ben sana sülalen aç git doyur diye bir laf etmedim senin gibi çok sevdigim bir dostm vardı herşeye zıplardı böle bigün çöplükte bulundu kafasında 2 tane mermi el yumrugunu yemeyen kendi yumrugunu balyoz sanarmış senin bildiklerin kadar benim sildiklerim var

• Rahatsızlıgın* koyum kendi kendine o* çocugum diye adam tanıyorum burada senin bana sen sik falanlı laflarına inanıcam olm

Bak arkadaşım ben gidiyorum şimdi bir seferlik insan olmayı deneyin adam akıllı oturun evinizde adam gibi adam olsanız evimin adresinide veririm faceboook adresiminide sizin gibi yüregi 5 para etmez insanların açıklarını arayan şerefsizlerle hiç bir zaman işim olmamıştır bu saatten sonrada olmaz

Yükleniyor...