Sevgiliniz sizi kardesinin düğününe cagirmaZsa?

Ciddi bir iliski, oyle aileler falan tanımıyor birbirlerini ama iki tarafında biraz biliyor uzakdan aileleri, ve beraber olduklarını. Yarın erkek arkadaşımın erkek kardeşinin düğünü var. Oyle üst yüzde dedi sende geliceksin diye yok dedim hic ustelemedi açıkcası biraz alındım ama belli etmedim. Bu duruma nasıl tepki göstermem birsey söylemem saçma mı olur?

Içten ice cok alındım aslında :( sanki benle ciddi degil, sanki beni yanında istemiyor gibi. Yani Nisan soz falan yok ortada sevgiliyiZ belki de saçma böyle düşünmen bilemedim ki...

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• Alınmaz anlamsız bence. Senle ciddi olmasa, nezaketende olsa çağırmazdı hiç . Üstelik aileler tanışmasa da biliyor diyorsun ki bu da ciddi olduğunu gösterir. Seni anlıyorum biraz üstelesin istemişsin ama onu da anla. Tüm aile orada olacak , hazır değil demekki. Böyle şeylerle ne sen üzül ne onu üz...

0|0
    0|0
    • Hic bu konu üzerine yorum yapmıyim degil mı? Sonuçta bütün suale orda olucak vakti geldiginde zaten herkes beni tanır oyle değilmi? Benimki bosuna alinganlik belki de :(

• Kesınlkle boşuna diye düşünüyorum. Bir şey soyleme, en azından sımdılık, Kardesının duğunu falan geçsin aradan biraz zaman, basbasayken uygun bir ortamda soylersın bıraz kırıldığını... Bu durumda bir sorun yok, dediğin gibi zamanı gelince zaten herkes tanıyacak seni inşallah...

• Icimi rahatlattin Allah senden razi olsun. Belki de bu konuyu dayanamayip bahsetcektim belki de stres yapicakti maglum cok telaslilar bu aralar

Erkekler Ne Diyor 5

• Saçma evet bir kere nezaketen çağırmış yok demişsin. Zaten ilişkinin söz vs. nişan gibi adını koymadan aile ortamında olman çok saçma olur..

0|0
    0|0
  • Bende çok gitmek istiyodum zaten tın :D

0|0
    0|0
  • bi gün git elini öp annesinin yemek yapmasına yardımcı ol bir günde tut elinden annenle tanışsın ondan sonra olursa alın

0|0
    0|0
  • Demiş geld iye gitmeyen sensin çocuğun suçu ne?

0|0
    0|0
  • çağırmasın sorun olmaz.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...