Eski sevgilimin beyni olmadıgını düsünüyorum

Kız arkadaşı var 3 senelik hala evimin önünden geçiyo angut. Yolda falan arabayla görürse yüzdefa cevremde dolanıyo. Ama yolda karsılassak suratıma bakmaz. Önce bakar ben bakınca yüzünü cevîrir. Mal mu bu cocuk ne yapmaya calısıyo. Ayrılma sebebimiz ailem istemedi onu. Egitim durumu vs yüzünden o zamanlar cok seviyoduk ama smdi öyle bsy yok

1|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• Bana bir tane eski sevgili söyleyin lütfen, beyni olan ?

1|0
    0|0
    • Ben!:)

• Yetmez :) daha iyisini mi bulcan ya :)

• Teşekkür ederimm :)

Erkekler Ne Diyor 8

• senin liseye giderkenki ilişkin sanırım, tabi o zamandan bu yana köprünün altından çok sular geçti:) belkide ben bu çocuğu nasıl sevmişim diye bile düşünüyorsundur :)

0|0
    0|0
    • Yok ben ondan sonra kimseyle cıkmadım. Ama evet o dediğini söylüyorum bazen

• yaşına göre mantığı fazla ön plana çıkarıyorsun, ilginç ama doğru bir özellik:) aklı havada bir kız değilsin yani buradan bakınca öyle görünüyo şimdilik :)

• uyudunmu ? sustun hayırdır ?

• aillen çok akıllıymış sana önceleri muz gibi geliyordıu o erkek ailende muz giyimli içi ğıyar biri olduğunu biliyordu şükret öp ailenin elini :)

0|0
    0|0
    • Nerden anladın hıyar oldugunu:)

• Ne dedin anlamadım valla

• yav açıklama yapmayı sevmem insan tuhaf oluyor ama sen demedinmi arabada olduğu zaman etrafımda dolaşıyor işte ozaman kendini muz sanıyor :) yolda karşılaşsak ben ona baksam o hemen yüzünü çevirir sanki utanıyor ya da korkuyor gibi işte ozamanda ğıyar oluyor araba altında olmasa gerçek ğıyarlığını :) pardon yüzünü görürsün nasıl yeşilendiğini :P ulan bana açıklama yaptırtın ya uyuz şey ,

• E haklıymışsın :)

0|0
    0|0
    • Ne yapmaya calısıyo nerdeyse her gün geciyo. Artıl tesadüflüğü kalmadı bu işin

• Spontane davranıyor bence sebep sonuç ilişkisi aramıyor...

• Bi nedeni yok diyosun yani

• beyninin yarısını ona ver

1|0
    0|0
  • Tabi tab ondan aklindan cikmamis eleman :D

0|0
    0|0
    • Ne diyosun ya 3 sene diyorum sana

• Nasıl:)

• Anlattigin gibi yani yukarda kendini gosteriyor

• Beyin nakli başlasa bunlara hep çözüm bulcaz da daha tıp o kadar ilerlemedi malesef.

0|0
    0|1
  • Oğlan seni unutamamış

0|0
    0|0
  • egitim durumu yok die sevdigini biraktin mi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Varsın olmasın ..

0|1
    0|0
  • cidden salak ya :DD:D benim yakın bir arkadaşımın eski sevgilisi motoskletyle dolaşırdı etrafımızda allahın cezası

0|0
    0|0
  • Belkide unutamamıştır

0|0
    0|0
Yükleniyor...