Sıkıntımın gitmesi için ne yapabilirim?

ewet şu an canım birseyler yapmak istiyor ama nee canımın sıkıntısının gitmesi içinne yapabilirimmm evden cıkamam müzik de dinlemek istemiyorum film de izlem istemiyorum ama sıkıntımın gitmesi için ne yapabilirim arkadaşlar ? Özellikle kızlardan cvb bekliyorum

0|1
4|11

En İyi Erkek Görüşü

• bi abdest alda dua et sıkıntılara iyi gelir kalbini sahibine aç kalbinde ne varsa at yalnız o kalsın

0|0
    0|0
    • :( ben cok güçsüz bir insanım

• cevap verdiğine göre güçün var demek biz kapıyı göstertik çalması senden

• tesekürler

Erkekler Ne Diyor 10

• Bir saat geçmiş, kızlar, derdine derman olabildiler mi ?..

0|0
    0|0
  • konuşacak bir dostun arkadaşın varsa ara konuş.. ya da netten güvendiğin biri varsa sohbet et.. tartış

0|0
    0|0
  • Her sabah kalkıp o gün planladıklarını yapmak isteyeceksin degilmi ? Ama sabah hazırlanıp cıktıktan sonra tam otobüse binecegin sırada arkadan gelen kamyonun otobüse çarpıp altında kaldıgını ama bir şey olmadıgını düşün sonra dön aynaya bak hala yüreyebiliyor, konuşabiliyor ,görebiliyorssan eğer gerçekten canını sıkacak bişey yoktur demek.. önce saglık

0|0
    0|0
  • ben sana bir şarkı söyleyim butun skıntın gider bence gokhan tepe gokhan turkmen vs vs dinlerken uyursun :)

0|0
    0|0
  • İç muhasebe yapabilirsin?

0|0
    0|0
    • o ne be ?

• haklısın aslında bunu cok yapıyorum ama bir yere varamıyorum olsun ya herseye rağmen hayat güzel yaşamak güzel.

• Teşekkürler lateralus.Kendini belli kalıplara sıkıştırmaya gerek yok.(film izlemek,kitap okumak,uyumak)bunlar normal hayatta yaptığımız şeyler.Farklı şeylere yönelip kendimizi keşfetmemiz gerek diye düşünüyorum.

• Mast yap ;)

0|0
    0|0
  • Milletin sıkıntılariyla ilgilen :)

0|0
    0|0
  • kizlar verin cevbni

0|0
    0|0
  • uyku saatin gelmiş.

0|0
    0|0
  • Erkek olarak cevap verebilirmiyim?

0|0
    0|0
    • tabi

• onu ben de bilmiyorum kiii herseyden sıkılmışım belki de bu yüzden dir :)

• Bence yanlış duşunuyorsun gelip gecicidir

Peki konuşmak istermisin havadan sudan biraz olsun can sıkıntını alabilirim umuyorum en azından nedersin?

Kızlar Ne Diyor 4

• uyu bu saatte baska ne yapılır kı zaten

0|0
    0|0
  • geriye yapacak bişey bırakmamışın ki :D kitap okumayı seviyorsan kitap oku.ona da yok dersen.yat uyu :D bu saatte başka çare yok

0|0
    0|0
  • Ben kitap okurken uyuyakalmayı planlıyorum.. Tavsiye ederim :)

0|0
    0|0
    • evet canım birkac saat önce öyle uyuyakalmıştım fakat ne olduysa uyandım ve su an hiiiçç uykum yok

• dua et

0|0
    0|0
Yükleniyor...