Soruyu bir okursanız benim için önemli...!

Arkaraşlar şimdi durum şu ben bugun sabah geçen sene sınıftan tanıdığım bir kızla karşılaştım ünide sınıf kalabalıktı 200 kişi kadar hatta neyse bugun karşılaştığım kızla benim hiç bir konuşmuşluğum selam vermişliğim yoktu durakta sabah beklerken gittim yanına seni bizim sınıftaydın demi dedim evet dedi konştuk sıcak davrandı hatta nerelisin falan dedi ben ne iş yaptını sordum çalışyormuş bir yandanda neyse ayrılırken kızın numarasını istedim çünkü onların sınıftada derse girmek istedimi söyledim yanlış anlama ama numaranı verirmisin hangi gün ne ders var senden öğrenirim dedim oda tamam dedi verdi nosunu on dakka sonra mesaj attım ders sabah 8 deydi demi dedim hayır sekız buçukta diye mesaj attı ders matematikmiydi dedim cevap yazmadı kızdan çok pis etkilendim perişan etti beni o nasıl bakışlar o duruş beni ortadan ikiye böldü resmen daha önce onun gibi kızlarla çıktım açıkçası bende çirkin sayılmam ama bu kız benim hakkımda ne düşünüyor neden mesaj atmadı cevap vermedi sizce bişey hissetmiyormu.?

0|0
0|2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• hemen anlamak zor ama numarasın vermiş yani

0|1
    0|0
  • bence kız senden hoşlanıyor olabilir sabah derse git bakalım neler olacak:)

0|1
    0|0
Yükleniyor...