İnsanların Denge sizler topluluğu oluşunun nedeni nedir ?

İyi geceler dilerim

İnsanları normal yaşamlarında her yerde izlerim

Bu izlemeler sonucu baya tutarsızlıklar görmekteyim mesela

evli kişiler ilk örnek

adam Allah kitap sözümün eriyim yok şöyleyim vs gibi yaşantısında da yarı yarıya öyle ama öteki taraftan evde eşi ona sadakatle namusu ile bağlı o kişi eşini yüzlerce kadınla aldatabiliyor.

Ve ben adamım çok iyiyim diye topluma lanse edebiliyor.

Şimdi evli kadın yönünden söyleyeyim bunlar hep gerçek izlenim anlattıklarım kocası alın teri ile çalışıyor imanı güçlü ailesine eşine düşkün eli ayağı kaşı gözü iyi ama gel gelelim kadın 100 erkekle beraber olup ben hanım efendiyim evimin kadınıyım şöyleyim böyleyim diyebiliyor

Bekar kişilerde kız erkek yalan ihanet vs. gibi şeyler var

Birde üstüne onca yanlışı bilerek yapıyorlar gidip Allah kitap diye biliyorlar.

Benim kızdığım nokta ben bu yanlışları Allah yaptırmasın kimseyi

Camiye girmeyi utanırım insanlardan saklarsın her şeyi Allah dan nasıl saklayacaksın arkadaşım bu gerçekleri

E be müslüman hiç mi ölmeyeceksin ölüm şerbetini içtiğin an

artık geri dönüşü yok bunun

Allah doğru yolda olanlar dan eylesin kalplerinde vicdan ve merhamet kalan kişilere

İyi vakitler dilerim

link

0|0
4|0

En İyi Kız Görüşü

• Güzel açıklamışsınız gerçekten.

Ama şöylede bir durum vardır. Yüce Allah bizlere nefs vermiştir. Nefs ile mücadele etmek çok zordur.Şeytanın görevi ise vesvesedir. Vesveseye uymamak çok zordur.

Tabii ki günahkar kullarız. Bazen nefsimize uyup günahlar işleyebiliyoruz.

Asıl önemli olan ise, günahı işledikten sonra Allah c.c beni affetmez deyip umudu kesmektir.

Hiçbir kul Allah c.c umudu kesmemeli. Günah işledikten sonra bir daha yapmamak adına tövbe etmek en güzelidir. Allah c.c tövbe edenleri ve bir daha yapmayanları sever.

Dediğiniz gibi, Allah doğru yolda olanlardan eylesin inşaallah.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...