Karşınıza birisi çıksa onu çok sevseniz ama sanal ortamdan tanıştığınız. çok uzakta olsa mesala yurt dışında.

Onu çok sevdiğinizi düşünün. Sonunda ne olacağını hiç bilmiyirsunuz

Ama o kişiyle ne zaman konuşsanız çok mutlu oluyorsunuz. Tam istediğiniz kişiyi bulduğunuzu ona Aşık oldugunuzu düşünün.

Ne yapardınız Sizce aşk engel tanır mı ?

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Iki gönül bir olursa almanya seyran olur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• engel tanımazz eğer onunla konuşunca mutlu oluyorsam konuşmaya devam ederim

0|0
    0|0
  • bence çok saçma bişey olur sanaldan en fazla ne kadar aşık olunabilir ki? hoışlantıdan fazlası değildir emin ol ve bu devirde en yakınına bile güvenemezken nasıl olur da sanaldan hemde yurt dışında birine inanabilirsin? saçma işler bunlar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• mantıklı düşünürsek ki öyle yaparım genelde evet engel tanır elini tutamadığım dokunup öpemediğim birisini sevemem.

0|0
    0|0
  • Bence tanımaz ki eğer doğru kişi olduğunu düşünüyorsan çaba göstermelisin bence.. Olumsuz sonuçlansa bile senin için rahat eder sen denemişsindir, kaybeden o olmuştur...

0|0
    0|0
  • aşk ne tanıdıda engel tanısınki aşk bişe tanımas sanal ortam ya da real ortam diye bişey yoktur eğer yalan yoksa tabiki yani adam dağlaı delmişte aşkı için gerisi teferruat

0|0
    0|0
  • bende oldu ben sanalda tanıştım karşısına çıkacak onu sevdiğimi söyleyecek cesaretim olmadı.

0|0
    0|0
Yükleniyor...