Aslan burcu erkekleri zor durumdayım lütfen yardım edin :(

Aslan burcu erkekleri zamanınca çok sevdiğiniz 4 yıllık süren bir ilişkiniz oldu diyelim ilk çıktığınız değil ama ilk elle tutuştuğunuz, ilk sarıldığınız vs. onun için herkezi hayatından çıkardınız diyelim ama ayrılmak zorunda kaldınız askere gidip geldiniz aileniz bulduğu biriyle nişanlandınız görücü usülü gibi o kişiden sonra hayatınıza kimseyi almadınız direk nişanlansanız aklınıza gelir mi, içinizde kalır mı, düşünürmüsünüz ne bilim özlermisiniz yoksa direk unutur musunuz lütfen yardım edin canım çok yanıyo ? :(

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Burçlarla alakalı bir şey değil aslında da kendi yapımdan örnek verirsem, hayatıma birisini aldıysam kesin bir şekilde geçmişe sünger çekmişim demektir. Nişanlım olan kişiye saygımdan ötürü her şeyden önce.

İstemeyerek de nişanlanacağımı zannetmiyorum. Geçmiş geçmişte kalmıştır.

FAKAT BUNLARIN BİR ANLAMI YOK, SENİ ÖZLESE BİLE, HİÇE SAYMASA BİLE SENİ RAHATLATMAZ. TAKİP ETMEYİ BIRAKIP 0 DAN BAŞLAMALISIN.

0|0
    0|0
    • Tamam haklısınız fazlasıyla hala seviyo olsa dahi bu bişiyi değiştirmez fakat insan birini bu kadar çok severken nasıl olurda biranda unutabilir askere gittiniz mi bilmiyorum ama üstelik onu orda görmeyede gitim yani sorumda açık sadece merak ediyorum hala içinde bir yerlerde varmıyımdır diye :(

• Sabırlı ol, ardına bakma bundan sonra

• Kısmet değilmiş .s

Erkekler Ne Diyor 2

• bak ben aslan burcuyum hemen hemen benzer bir durum başıma geldi çok baglıydım çok çabaladım kendimi yedim bitirdim ama olmadı bitti şimdi ne yaparsa yapsın ne olursa olsun hayatımda biri olsada olmasada ölse dahi olmaz tekrar ..

0|0
    0|0
    • Şu an nişanlı duyduğumda dünyam başıma yıkıldı askere gitmeden önce bile çok seviyodu hatta askerdeyken onu görmeye gittim bir kere çıkmıyoduk o zaman yani tamam barışmak değil amacım ama o kadar anıyı hiçe saymasını istemiyorum yani hala içinde bir yerler de ben varmıyımdır yoksa aklına geliyomuyumdur bunu çok merak ediyorum :((

• rica ederim cümlemizin karşısına herşeyin herkesin en iyisi en güzeli çıksın

• Amin

• gecmiş olsun oncekikle o sana baglı bir durum

0|0
    0|0
    • Umarım biran önce geçer yoksa ben hayatıma kimseyi alamıycam :(

• Kötülük demiyelim de sadece ben nasıl acı çekiyosam oda aynı şekilde çeksin hep aklına geliyim özlesin beni nişanlısıyla kıyasladığında keşke o olsydı desin istiyorum

• beni eklesene o zaman

Kızlar Ne Diyor 1

• canım bu aşk meşk işleri burçlarla olacak iş değil kişilkle ilgilidir sen boşver burçları sen nişanlanmssn istemeyerek değil mi eger ailen zorba biri değilse ayrıl hala aklnda varsa bellki var

0|0
    0|0
    • Ben değil kendisi nişanlandı :(

Yükleniyor...