Örtülü bir kıza baktığınızda ne düşünürsünüz?

örtülü bir kız nasıldır sizce?kimseyle çıkmayacağını mı düşünürsünüz yoksa o da insan nefis taşır mı dersiniz?

0|0
6|26

En İyi Kız Görüşü

• Allah için kapandıysa ne ala... bu kişi zaten her halukarda harama yakınlaşmamaya çalışacaktır. Tabi şeytan kandırmazsa

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 26

• örtülü birine her zaman saygım var..özellikle yazın sıcağında o pardesüye nasıl dayanabiliyorlar

dayanabilene inşallah Allah mükafatını verecek

yalnız erkeklerin hakkı yeniyor sizin örtünmeniz,vücudunuzu kapatmanız gerek

bizim gözleri kapatmamız...:)) ve arkadaşım gözleri kapatmak gerçekten zoor

1|0
    0|0
  • dinini yerine getiren biri daima önde olmalı oda insan sonuçta bazı insanlara o kadar yakışıyor ki türban tarif edemem önemli olan türbanı cazibe için kullanmamak

0|0
    0|0
  • Örtülü olunca örtülü olduğunu düşünüyoruz kimseyle sevgili olmaz demiyoruz olabilir diyoruz

0|0
    0|0
  • Her insanda nefis vardır. Onlar sanırım nefislerini saklamayı tercih edenlerden. Onlarda birileriyle çıkabilir neden olmasın. Onlarınki can değilmi? Sevdiği kişiyle en azından bence el ele tutuşmayı birbirlerine güzel sözler söylemeyi hak ediyolar. Hem onlar iyi yemek yapar :)

0|0
    0|0
  • Ya duygularını bastırmış bir kadındır ya da herhangi bir cemiyette bir yere gelmeye çalışıyordur.

Aslında çoğu, bazı falsolarını gizlemek için örtünün arkasına sığınır.

Çünkü kalkıp, ''yanlışımla / doğrularımla benim!'' diyecek kadar karakter sahibi değildir.

(Gerçekten inancı gereği davranan, çok çok küçük bir yüzdelik dilimdekileri tenzih ederim)

1|0
    1|0
  • Başörtülü sevgilim oldu

Ama başörtüsünü ne niyetle taktığına bakmak lazım

Laf olsun diye mi Allah için mi

Belli eder zaten kendisini...

0|0
    0|0
  • oda insan nefis taşır diye düşünürüm normal bakarım

0|0
    0|0
  • Bnim bundan 4 5 sene önce bir kız arkdaşım vardı lise yi imam hatip okumaya karar werdikten sonra degişmeye başladı kapandı falan ama. Kilot degiştirir qibi sevgili degiştirodu ve ahlakı çok bozulmştu son sonuda kız yollu oldu qitti türbanlılara iyi gözle bakmıyorum genel olarak Şu yawşak suriye Li kızlardan da ireniyorum

0|0
    2|0
  • bir şey düşünmem o da insan o da sevecek ve flört yaşayacak ama yanında sevgilisi olunca bir tuhaf oluyorum niyeyse.farklı geliyor

0|0
    0|0
  • Gayette cikar birileriyle. Herkes nefia tasir ve sevilmek deger gormek ister. O yuzden anormal karsilamiyorum bu durumu.

0|0
    0|0
  • Yanlış anlaşılmasın , kesinlikle türban karşıtı birisi değilim ama benim gözlemlerime göre şu anda kapalı olan kızlar daha çok yavsak oluyor.

1|1
    3|0
  • Bazılarının gözleri çok güzel oluyor ama fazla bakışmamaya çalışıyorum. Ama karşılık verenlerde var tabi.

0|0
    0|0
  • olur o da bir insan çıkabilir ister benle ister başkasıyla.

THE END...

0|0
    0|0
  • genelde iyi düşünürüm ama salak da olmamak lazım ne kapalılar var evlerden ırak , neyse çok açıklamak istemiyorum

0|0
    0|0
  • kızdan kıza degısır ortulu acık demek zan altında bırakmaktır hakkıyla kapananda var yakısıtıgı ıcın goguslerını göstere göstere kapananda var hangısı ıcın soruyorsun

0|0
    0|0
  • Bişi düşünmem

0|0
    0|0
  • Beyinlerinin yıkandiğini duşunürum (ve öyle olduğunu biliyorum)

0|1
    4|0
    • beyinlerini kim yıkıyor?

• Rocco DiLine eline saqLık kardeş qüzeL cevap wermişşsin:) +1

• eyvallah :)

• İnsanları kalıplarına göre değerlendirmiyorum bakış açımda da değişiklik olmuyor

0|0
    0|0
  • hiçbişey düşünmem bakmam zaten.

0|0
    0|0
  • evlenilecek kız buldum derim bakarım oda bakarsa görücü usulü istemeye gideriz :D

0|0
    0|0
  • açıklardan daha rahat olamadıklarını düşünüyorum . ben katıllmıyorum tabii bu görüşe

0|0
    0|0
  • ne dusunecem sen ben gıbı bır ınsan ıste

0|0
    0|0
  • Benzerlerine göre daha edepli olabileceğini düşünürüm. Ama o da nefis taşıyor tabiki. Flört etmek uygun değil tanışıp konuşabilir, ilgisini aracıyla veya direk belli edebilir. Gerisi de seviyeli bir şekilde konuşarak ilerleyebilir..

0|0
    0|0
  • her insan nefis taşır örtülüyle örtüsüzle alakası yok bence siz örtülüsünüz ve birine karşı ilgilisiniz ondan bu soruyu sordanız kendinizi rahatlatmak için

0|0
    0|0
    • örtülüyüm ama birine karşı ilgim olduğundan sormadım.

• Bu aralar bayılıyorum super tatlilar ya

0|0
    0|0
  • Aynen oyle bakmamdan rahatsız olur diye bakmamaya çalışırım...

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• en yakın arkadaşım örtülü. çok güzel giyinir :) sevgilisi de olur ama çok seçici ve genelde dindar birini istiyor.

0|0
    0|0
  • ayrim neden yapilsinki örtülü veya basi acik arasindaki fark nedirki sonucta insan... basi kapalinin kalbide kapali degilki oda sever oda asik olur...

0|0
    0|0
  • o da insan nefis taşır derim.ama dikkat etmesi de gerekir derim.o örtünün sorumluluğu büyüktür

0|0
    0|0
  • Bunlardan da çok türedi ya.allahbelalarini versin.

0|0
    1|0
    • türemek ne demek ya?
      Ne bela okuyosun?

• arkadaşım ben kesinlikle türban karşıtı değilim sadece gördüğüm kadarıyla açıklardan daha beterler, insanların ortasında dudak dudağa öpüşen mi dersin, sürekli otobüste orda burada elleşen koklaşanlar mı dersin, altına dapdar taytları giyip sanki boya küpüne düşmüş gibi ortalarda dolaşan mı dersin, hepsini gördüm kapalılarda ben. ama kesinlikle inancı için kapanan arkadaşlarımda var. ama artık dışarda gördüğüm kadarıyla kapalılar daha fenalar

0|0
    0|0
    • ben örtülüyüm açıkken bile tayt türü giyinmedim şimdi de kap giyiyorum zaten.

öyle kapalılar ne diye kapanmışlar ben anlamıyorum:S

• bende anlamıyorum, inancı için kapanan insanlarıda zor duruma sokuyolar yaptıkları hareketlerle

Yükleniyor...