Kin tutarmıydınız ya da tutarmısınız

Üzen birine kin tutmak olurmu kin tutulurmu yani siz olsanız tutarmıydınız. Duygularınızla oynayan birine.

0|0
24|6

En İyi Kız Görüşü

• Aslında tutmam.Sadece kırılırım.Aff edebilirim ama unutmam ama ona muhakkak dersinide veririm.Ona bana yaşattıklarını yaşatırım.Önüne bir ayna koyarım.Onun gibi olurum ve ona sorarım.Hoşuna gidiyormu görüntü? Çoğunlukla gitmez.Bir insan kendine yapılmasını istemediği şeyleri başkasına yaşatmamalı ve hata yaptığında özür dilemeli.Ben hata yaptığımda özür diliyorum.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 23

• Tutarım malesef

0|2
    1|0
  • Kinciyim tutarım.

0|2
    0|0
  • Aşırı fazlaca :%

0|1
    0|0
  • kin beni tutuyor.

0|1
    0|0
  • tutarım. fil hafızalıyım. bana yapılanı asla unutmam. hep aklımın bir köşesinde olur ama intikam huyum pek yoktur

0|1
    0|0
  • Herkesle merhabamı bırakırım kimseyle konuşmayacak yüze bakmayacak şekile getirmem. Kin bana göre değil o çok çok sert bir duygu karakterim müsait değil buna.

0|0
    0|0
  • kin tutmam , ama sana da tavsiye etmiyorum çünkü kin insanı yıpratır yorar üzen birini "unutmak" istemiyorsan tut :) duygularınla oynayan birine yapıcagın hiçbirşey yok..

seni böylesine üzmesine ragmen mutlu oldugunu görmesi onu yer bitirir ama seni de rahatlatır . kin tutma!

0|1
    0|0
    • yazılarda karşıma çıkıyorsun hep, inanılmaz yorumların var gerçekten aydınlatıyorsun insanları şaşıyorum bu yorumların karşısında

• Olamadım kinci,nefret eden biri.

0|1
    0|0
  • kin tutumama yapacağımı yaparım ya da söylerim :D

0|1
    0|0
  • tutatrım tabi niye tutmayım

ama bazı insanları çabuk affediyorum

bazılarını affedemiyorum

0|1
    0|0
  • Beni üzeni silerim hayatimdan varligini hatirlamiyacagim icinde kin tutmam !

0|0
    0|0
  • Sanırım tutarım

0|1
    0|0
  • Evet kin tutarım. Son 7 yıl için konuşursak, hala affedemediğim kişiler var. İleride ne olur bilmem.

0|1
    0|0
  • Evet...

Ama unutuyorum sonra... Affetmeyi bilirim...

0|0
    0|0
  • kin tutmam aslında ALLAH nasıl biliyorsa öyle yapsın derim

ama birinden nefret edersem...

0|0
    0|0
  • Öyle bir yanım herzaman vardır fakat bazen unutmayı tercih ediyorum.

Çünkü,öyle olması gerek.

0|0
    0|0
  • Yok tutmam Allaha havale ederim

0|0
    0|0
  • ne yaptıysam kin tutamam kimseye en iyisi görmezden gelip hayata devam etmek.

0|0
    0|0
  • tutarım tabi kinciyimdir

0|0
    0|0
  • kin tutmak sadece kişinin kendisine zarar verir. sen ölümüne nefret et görünce öldürecek kadar nefret et adamın ruhu duymaz. sen sinir olduğunla kalırsın. al tayyibin edilen nefretten haberi var mı ruhu duymuyo nefret ederek bişey yapabiliyomuyuz ondan Allahından bulsun deyip geçiyoruz

0|1
    0|0
  • Hayır tutamıyorum

0|1
    0|0
  • Tutmuyorum

Ne hali varsa görsün

0|1
    0|0
  • O kin beni yiyip bitiriyo işte aslında tutmamak lazım. Yanımda can çekişse öyle izlerim ve,çok ah ettim.. Sonumuz hayrolsun.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• evet tutarım bir süre.

THE END...

0|1
    0|0
  • Kin kötü duygu olsa bile karşıdaki insana duygu besler dikkat etmeli .

0|1
    0|0
  • kinci bir insan degılım

0|1
    0|0
  • kin tutmam

0|0
    0|0
  • 20 yıl öncesine kadar tutardim sonra bana zararını gördüm artik kin tutmuyorum .

Kimseye de tavsiye etmem. Acizler kin tutar.

0|0
    0|0
  • genelde tutarım öcümü alırım.hiç bir hatayı cezasız bırakmam.

0|0
    0|0
Yükleniyor...