Erkekler neden kaçar ?

Bi kız sizi seviyorsa suç mu yaani..Sevilen ama kaçan erkeklere sesleniyorum. Seviliyorsunuz diye boynunuza mı atlıyoruz ?.. Zorla nikah masasına mı oturtuyoruz ? Nedir yani bu. Bir kadını bir aileyi taşımak evlenmek zor mu geliyor ? AMAAA ne demiş sezen abla, 'ben sen sen diyee bittim be oğlum hadi koy yerime başkasını koyabilirsen ;) ben senin hayatından çıktım be oğlumm..''alırım başımı giderim efeler gibi heey '' :)))))))

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• beni sevmek yürek ister

bilsen içim neler gizler

kanımdaki çılgın hisler

seversem dünyayı yakar geçer

bilmeceyim gel çözersen

adam gibi seveceksen

gölge gibi peşinden koşarım

kalbime bile girersen keşke biri peşimden koşsa sevse direk nikah masasına otursa ne güzel olurdu

0|0
    0|0
    • acı tatlı her günümde

olacaksan sen benimle

düşünmeden bir an olsun

giderim seninle ölümüne

• Allah büyük sevgimi ateslerde sen yaktin

Nasil kiydin askima serefsizlere sattin

Sanki dara agacinda boynuma ilmik attin

Sebebim oldun zalim sonuma imza attin...Fakirsem,asiksam,birde garipsem suc benim mi?

Ben umutlarimi sana bagladim.

Ben hayallerimi bile seninle süsledim.

İciyorsam bir kenarda yine de seni seviyorsam suc benim mi?

Bir tek resmin kaldi onu sakladim,

Eger sende onu bana cok görüyorsan onuda al gütür vicdansız cigerin yansın

• Her şey güzeldi her şey için ben teşekkür ederim. Her şey gönlünce olsun saygılarımla utku akarsu

Erkekler Ne Diyor 5

• İki seçenek var ya senden kaçıyor yani seni sevmiyor ya da seni seviyor ama söyleyemiyor .. Ben söyleyemem mesela ama kadınlar bunu görünce onlarda kaçıyor onlar benden bekliyor ben onlardan .. Şimdi bazı erkekler kız gibidir mesela benim içim kız gibi çekingenim utangacım diyemiyorum ve kızlarda gelip demiyor onlarda kaçıyor ne olacak bunun hali ?

0|0
    0|0
    • aynen ben de soruyorum işte ne olacak bu hal ?.. karşımdaki de hep benden bekliyor ve çoğu zaman kendimi erkek gibi hissediyorum olacak iş mi

• Sen söyleyeceksin işte bu sefer sen erkek olacaksın erkekten beklersen çok zr gelir..

• soru detayının tamamını okumaya gucum yetmedi k

cevap: kızlar kacınca sıkıntı olmuyoda erkek kacıncamı oluyo arkadaşım kalaba yapma hadi yat bahim sen ehe

0|0
    0|0
  • Görüşücez 2 ay sonra gizli numaralardan arama zükerim

0|0
    0|0
  • koşmayı seviyordur belki

0|0
    0|0
  • Zorla evlenecek gibi baktıgınız için kaçıyoruz.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...