Arkadaşlar bu konu benim için çok önemli lüften görüşlerinizi yazarmısınız ?

merhaba arkadaşlar, eski sevgilimle ayrılalı 1 sene oldu. çok sürmemişti ben fazla sevmediğim için ayrılmıştı. sonradan ben onu sevmiştim ama o bilmiyor. facemde ekliydi bu ilişkisi var yaptı falan filan ben yapmadım. ben 2 ay önce yalnışıkla bunun fotosunu beğnmişim ama 2 gün sonra farkettiğim için geri aldım falan . 1 ay öncede karşılaştık arkadaşlarım bana baktığını söylüyor. ama bunun sevgilisi vardı ertesi gün ayrıldılar sonra barıştılar falan Şu an sevgilisi yok. benden hoşlanan 2 kişi fotolarımın altına güzel yorumlar falan atmaya başladı. güzel güzel fotolar koydum beğeni sayımda fena değil . ama bu eski sevgilim durdu durdu beni bugün faceden çıkarttı . sizce neden beni faceden çıkartmış olabilir çok fena kafam takıldı. soruyu cevaplayanlara şimdiden teşekkürler.

0|0
2|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Kızlar Ne Diyor 2

• seni sildim benim icin bittin demek :)

0|0
    0|0
    • bir sene sonra mı beni silmeye karar verdi biraz uzun bir zaman değil mi :) hem de benden sonra sevgili falan da yapmıştı beni takmıyo sanıyodum

• seni takmiyosa niye takiyorsun o zaman sen onu ? bence o erkekleride gorunce silmistir.. ayrica neden silmesinki sonucta eski sevgilisisin.. face inde durman icin hic bir sebebin yok bence

• Artık seni tamamen sildiğini ve işinin olmayacağını..

0|0
    0|0
    • ben beni uzan zaman önce sildiğini yani unuttuğunu sanıyodum facedende takmadığı için silmediğini sanıyordum . bütün esk sevgilileri silmiş bir beni silmemişti beni sildi bugün

Yükleniyor...