11. gün bugün onsuzluğun.

Arkadaşlar 11 gündür hiç ama hiç konuşmuyoruz.Aramızda herşey bitti. Bana aşık değildi bunu biliyorum. Bende aşıktım denmez zaten. Ama seviyorduk hoşlantı vardı ilgiliydik buna eminim. 1.5 yıl sonra tamamen ilk defa böyle muhabbetimiz kesildi. Daha önce hiç ayrıldığım insanları beklemedim. Gelenler olmuştu geri ama bilmem ne zaman gelmişlerdi saymamıştım. Bunda tek tek gün sayıyorum. Bugün 11. gün. Bu kadar zaman sonra bile gelir mi. Sanki 11 yıl geçti benim için. Yoksa bu zamana kadar gelmedi umudunu kes mi dersiniz. Benim onu çok sevdiğimi biliyordu. Kendiside söylüyordu. Kimse bu kadar değildi. Hep acı çektirdiler diye. Nedir gelme ihtimali.

Teşekkürler şimdiden..

0|0
6|5

En İyi Erkek Görüşü

• niye ayrıldınız özel değilse anlatır mısın

0|0
    0|0
    • yalan söyledi asker doğuda ben mesajalrıma cevap vermeyince korkuyorum hep. sonra facede bişiler paylaştı. 1 saat sonra falan. ben 2. mesajı attım o sinirle. sonra işim vardı falan gii yalanlar söyyledi dedim paylaşımıda işin varken mi yaptın. tartışmıcam falan dedi tabi devam etti. öyle ayrıldık.

• yaa insan sevdikleri için ölüyor bence böyle saçma sebeblerden seni üzeni yanına bile yaklaştırma

Erkekler Ne Diyor 4

• Asker adam bunlarla mı uğraşmalı yahu?! Hem de doğuda! Peh sizlere vıcık vıcık ilişkilerin kızları...

1|0
    0|0
    • sen soruları karıştırdın canım 8İ8

• "Soran

18 dakika önce

yalan söyledi asker doğuda ben mesajalrıma cevap vermeyince korkuyorum hep. sonra facede bişiler paylaştı. 1 saat sonra falan. ben 2. mesajı attım o sinirle. sonra işim vardı falan gii yalanlar söyyledi dedim paylaşımıda işin varken mi yaptın. tartışmıcam falan dedi tabi devam etti. öyle ayrıldık."

• haa ilk cevapta yazmıs böyle bişey tamam <3

• kötü olmuş ya geçmiş olsun .. askerde iken seni bırakabiliyorsa yani orda daha yalnızdır daha çok sevgiye ihtiyacı vardır diye düşünüyorum bn daha gitmedimm.. gelme ihtimali 0. seni terketti.

0|0
    0|0
  • Geleceğini sanmıyorum umudunu kes bence artık.

0|0
    0|0
  • aferin, doğudaki askere negzel davranmışsın <3

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Ayrilik yeni o yuzden gunleri sayarsin... Bende senin gibiydin 9 aya kadar hep saydim. :( Ama artik saymayi biraktim..Say say nereye kadar..Giden gider geriyede donmez.. Hayatin guzel yanlarini gor ve gençliginin baharinda oldugunu unutmadan hayatina devam et. Opuldun <3

0|0
    0|0
  • Merak etme, gelir ama sen de dünden razılık yapma. O bir şekilde yalan söyleyerek geçirmek istedi seni sonuçta, unutma.

0|0
    0|0
  • sen dönmek istediğini neden söylemiyosun da beklemedesin anlamadım istiyosan söyle işte ne var

0|0
    0|0
  • Umudunu kaybetme. :)

0|0
    0|0
  • alışırsın.kimler gelir kimler gider daha.

0|0
    0|0
  • beklenen bır sonmuş.şaşırma ve uzulme bence.gelsede gıder sonu yokkı zaten

0|0
    0|0
    • orası öyle.. askerdeyken çok değişti çok.

• hah askere gıttıyse bıde donduyse degısmesıne sasırmadım

Yükleniyor...