Sevgilim eskisi gibi değil.Ne yapmalıyım?

Sevgilim esksii gibi değil.Mesela artık biraz daha soğuk gibi.Mesela bugün ben şakasına birkaç gün buluşmalayalım belki özlersin dedim o da anladı şaka yaptığımı güldü .Sonra tamam dedi.Sonra mesaj attım şaka yapmıştım yarın buluşuyoruz demi dedim hani birkaç gün buluşmayacaktık dedi?Ciddiydi.Ben dedim artık beni sevmiyorsun dedim.Hayır seviyorum dedi.Eskisi gibi değilsin dedim.Hayır öyleyim dedi.O ZAMAN BU DAVRANIŞLAR NE DEDİM.Bilmiyorum dedi.

Ben de telefonu kapattım.Şu an size bu satırları yazdım.Tek bu olay yüzünden değil yani arıtk hissediyorum diyim eskisi gibi değil yani herkes hissetmiştir bunu.Eskisi gibi beni sevmediğini hissediyorum.Sizce ne yapmalıyım artık ?Aynı okuldayız.4 aydır devam ediyor.

0|0
2|0

Kızlar Ne Diyor 2

• aranizdaki ask mi desem sevgi mi bilmiyorum ama o aranizdaki sey bence azalmis artik sen ona guvenmiyorsun.. cunku o sana hayir diyorsa hayirdir evet diyorsa evettr. yani guvenmek bu bence.. en iyisi biraz ara verin eger umrunda degilmis gibi davranirsan mutluymussun gibi bu kiza acayip koyucaktir .. agrina gidicektir eger kiz cesaretliyse ve seni seviyorsa gelip en azindan beni sevdigini soylemistin gibisinden kizicaktir iste o zman dersin evet hala seviyorum .. hem bunu kendini test etmek icinde kullanirsin yani insan asik oldugu ya da sevdigi kisiyi hep dusunur hep onun icin bir seyler yapar yapmak ister eger bunlar varsa herhalde duzelir araniz .. (tabii duygular karsilikliysa)

0|0
    0|0
  • bence ayrılır benim sevgilimde öyleydi bikaç gün geçti ayrıldı hemde bir hiç uğruna

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...