Ebru Şallı ile sonuç alan var mı?

Ebru Şallı ile plates yapıp incelme sağlayan var mı? Son çıkan skinny jeans dvdsini aldım 2 haftada 2 beden incelin diyor ama buradan sonuç alan var mı acaba?

0|0
1|5

En İyi Kız Görüşü

• başlamadan önce iyi düşün çünkü geri kalan hayatını bir sporcu gibi yaşayacaksın. diyet + spor u birlikte götürürsen başarırsın ama başlarsan bırakmaman lazım çok araştırdim bırakırsan sarkıklar olışurmuş ve kimse o sarkıkları istemez yani disiplinli biriysen başla derim

0|0
    0|0
    • Evet disiplinliyim aylardir fitness yapiyorum zaten spora alıştı vücudum

• evet inceledi ve şekillendi durmak yok devam :)

• evet kesinlikle durmak yok :) teşekkür ederim yardımın için.. ömür boyu sporu bırakmazsın umarım aksatarak yapsan da :)

Erkekler Ne Diyor 5

• vardır elbet

1|0
    0|0
  • ebru şallı kadar iradeniz yok!

1|0
    1|0
  • Düzgün bir dieti var ve kardio varsa eğer içinde mutlaka sonuç gelir .

0|0
    0|0
    • evet güzele benziyor ancak 2 haftada 2 beden küçülmek mümkün mü onu merak ettim? normalde de kardioya falan alışık bir vücudum var 1 yıla yakındır salonda spor yapıyordum birazda evde denemek istedim kendimi.

• Vucudun spora alışkınsa hemen gözle görlür bir ilerleme kaydettirmez . Ama vucuttaki suyu atarsan 1 beden zaten küçülüsün göbek bacaklar incelir hemen.

• spora ilk başladığımdan beri basen ölçüm 5-6 cm inceldi zaten ancak bir o kadar daha incelmesi lazım.. bir de bunu deneyeceğim teşekkür ederim bilgi için.

• ben ebru şallıyla sonuç aldım 2 haftada incecik oldum ölcem kuruyacam...

1|0
    0|0
  • kadınlar için geçerli dimi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...