Sevgilim benden onu çok üsteledeğim için ayrıldı üstüne de daha fazla üsteleyince bitti sevgisi normalmidir?

2 ay oldu ilişkimiz başlayalı çok fazla hoşlandığını söylemişti arkadaşlarıda çok istiyordu çıkmamızı. Onun ilişkiye karşı bazı korkuları ve kendine güvensizliği var geçmişte yaşadıklarından daha önce hiç gerçek anlamda ilişkisi olmamış boşlukta olduğundan öylesine çıkmış bir iki kişi ile ve hiç hoşlanmamış sevmemiş. Ben ilkim onun ilişki anlamında ve ilk sevdiğini seni seviyorum cümlesini diyebildiği kişi olduğumu söylemişti içine kapanık ve biraz gergin hareketleri çekingen biri soğuk. Bana kimseye vermediği bir şans vermişti. İlişki hakkında benimde bazı korkularım vardı güvensizlik bu konu hakkında bir gün konuşmaya çalıştım oda sonra konuşalım dedi ben ısrar ettim o gün tartıştık. ertesi gün kavga ettik benle konuşucaktı üstelemeye devam ettiğim için birkaç geçsin sonra konuşalım sınavları vardı ama ben dinelemedim üstelemeye devam ettim her gün bu yüzden ayrıldı artık yapamam dedi. Davranışlarımdan dolayı ayrıldığını söyledi. 2 ay zaten sevmek için yeterli bir zaman değil. Sadece hoşlandığını ve sevmeye başladığını düşünüyorum ama sanırım ilişkiyi denedik ve hayal kırıklığına uğradığı için bunu kaldıramıyor zamana bırakalım dedik.

Güncellemeler:
Birkaç gün geçsin yük kalksın kafamdan sonra konuşalım demişti sinirinden ama ben üsteledim yine

0|0
1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• normal bir durum bence

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...