Sizin basınıza böyle bir durum gelse naparsınız ?

bi sevgiliniz var ciddi oldugunuzu düşünüyorsunuz . uzakta ve size geleceğine dair söz veriyor. uçak biletimi aldım seni çok özledim falan diyor siz alıverişe çıkıyorsunuz daha şık görünmek için bişeyler alıyorsunuz giyeceğiniz çoraba kadar herseyi hazırlıyorsunuz. onun için tatlı yapıyorsunuz ve gelecegi aksam hiçbir sekilde sizi aramıyor. endişe edip defalarca ararsınız ama en ufak cevap acıklama yok ertesi gün belki süpriz yapar diye onu beklerken bir mesaj geliyo izin alamadım 2 gündür geleemicegimi biliyorum sana söylemedim mutluluğun devam etsin diye diyor ...

0|0
4|6

En İyi Kız Görüşü

• Arkadaş bu kadarını düşünüyor da bu durumdan sonra sap gibi kalınca, hayal kırıklığına uğrayıp yüksek derecede moralin bozulunca çektiğin üzüntünün ; gelemeyeceğini öğrenince sadece bir anlık olacak olan üzüntüden ne kadar fazla olacağını mı düşünememiş. Bırak ya yok öyle bir dünya. Asla gaza getirmek istemem. Tek gerçek düşüncesizlik yapmış ama ben seni düşündüm ayağına yatmış. Haksızken haklı olma çabası empati kurmayı bilmeyen insan tipi hiç bitmedi bunlar.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Yalan cok kötü birşey

0|0
    0|0
  • son sözcük çok anlamsız... büyük hayal kırıklığı , affetmen için minimum içten gelen 17 tane senin seveceğin bir şeyler yapmak zorunda ...

0|0
    0|0
  • Sana yalan söylemiş. Yalanın bahanesi olmayacağı gibi affıda mümkün olmayan birşey değildir.

0|0
    0|0
  • Bu devirde kimseye ciddi düşünmüceksin

Hatun diyo Ankara beni cok bozdu, kendime yetemedim

Boru sok

0|0
    0|0
  • Erkek müsvettesi :)

0|0
    0|0
  • Hay kenarım. "Mutluluğun devam etsin diye" ne la?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• o mutluluğu alırım :Dyok yok devamını getiremicem ben!

1|0
    0|0
  • bu olayın bir benzeride benim kuzenimin başına geldi

0|0
    0|0
    • kuzenin naptı peki

• Görüşmediler ama ailesiyle birlikte geliceklerde tanışmaya biz hazırlandık ettik yok arabanın tekerleği patladıda bilmem nede bahane uydurdu meğer hiç çıkmamışlar yola..

• Ayrilirim direk

0|0
    0|0
Yükleniyor...