Neden iş bulamıyorum ?

Tatil bölgesinde yaşıyorum. 18 yaşındayım internetten coğu yere basvuru yapıyorum acıköğretim lisesinde okuyorum güzelim ama neden daha iş bulamıyorum ya illa üni mezunu mu olmak gerek kasiyeri bile öyle arıyolar napcam ya

0|0
2|13

En İyi Kız Görüşü

• Satis danismani olarak magazalara basvur onlar aliyo ve magazada cok cabuk ilerliyosn bak bnde calsyrm dusun yeni grdm cok begndlr calsmami bende is bulamydm en snnda bnde basvrym ddm smdi ilk basta dedkleri maastan fazla verckler iknci ayimda bnce magazalara bak hemen

2|0
    0|0
    • Bende mağazalara basvuruyorum canım internetten. Fotoğrafımı beğenip arıyolar sonra daha lise bitmemiş felan diyor sen ne mezunusun ?

• Bende anlamadm. Hayırlısıı

• Herseyin hayrlsi canm hep oyle de vardr bir hayr belki daha iyi is bulcaksn

Erkekler Ne Diyor 13

• yanlış yerde arıyor olabilirsin.daha çok dene eminim bulacaksın

1|0
    0|0
  • Internette 40a yakın basvurun var 2 ayda dönen bile olmadı sie et takılma bu kadar o konuya yüzyüze görüşmeleri tetcih etmelisin ayrıca gosterebilcegin güzel bir referans olmalı ve çalışmak istediğin yer varsa kafanda orda bir kaç tanıdık ;)

1|0
    0|0
    • 20 basvurum vardır dönenler oldu ama geri kapattılar. Bende artık yüzyüze görsme yapcam. Sağol ;)

• Eyv :) işin zor kolay gelsin 4 ay uğraştım işe başlamak için referans ve tanıdık olmasına rağmen...

• Baya bir girişken olman lazim

1|0
    0|0
  • Farkındalık yaratman gerekiyor.

1|0
    0|0
    • Mesela ?

• Onlara herşeyin okumakla alakası olmadığını, kendini yetiştirdiğini ve sorumluluk alabilecek kapasitede olduğunu göstermen gerek. Bunu da ilk başta kıyafetinle, konuşmanla, tavırlarınla ve özgüveninle gösterebilirsin onlara. Herşeyden önce kararlı olmalı ve beden dilini iyi kullanmalısın.

• Ama bunu bana bir şans verirlerse gösterebilirim onuda malesef vermiyolar

• Aramıyorsun ondandır.

0|0
    0|0
  • işsizler kervanına hoşgeldin vasıf önemli o yüzden farkını gösteremezsen kimse iş vermez

0|0
    0|0
  • Hangi şehir de yaşıyorsun?

0|0
    0|0
  • Sen olsan o kadar Üniversite mezunu varken neden lisede okuyan birini işe alasın ki...

0|0
    0|0
    • İyide kasiyerlik icin mesela üniversite mezununu napacak bunu anlamıyorum

• Bu seçenekle alakalı... Üniversite mezunu işsiz kaynıyo memleket. Onun için herkes para kazanma derdinde olduğu için yapacak birşey yok

• Güzelsen hostes ol hemen alırlar fiziğin iyi olması lazım ve yüz güzelliğin

0|0
    0|0
    • Açıköğretim lisesindeym daha ona hic almazlar

• Hostes ler için okula bakmıyolar lisan fizik güzelliği yüz güzelliği git başvur

• git yuz yuze başvur

0|0
    0|0
  • tatil bölgesinde cok rahat bulman lazim otellerde filan

0|0
    0|0
    • Öylede bulamıyorum işte :/ bide hep internetten basvuru yapıyorum ondan galiba

• biraz konudışı olacak gibi ama bir soru sorabilir miyim?

0|0
    0|0
    • Sor

• Eskortluk işlerine bakışın nasıl, yani iyi para varmış o işlerde kızlar saat başı 150 200 kazanıyorlar madem güzelsin tatil bölgesindesin bu işleri deneyebilirsin uygunsa

• SAcmalama olmaz

• 25 yasındaym bende işsizim emekli olamadan para kazanamadn yaslancm ölmezsem evdede kaldm erkek halmle zatn :(

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...