Siz olsanız ne yapardınız arkdaslar...

cumartesi günü evde yalnız kalıcam sevgilimi ve çok yakın arkdasımı ve arkdasımın sevgilisini davet ettim film izlicez sohbet muhabbet öyle takılırız arkadaslarım bizde kalıcaklar 10 aylık ilişkileri var çünkü beraber kalabilirler. ve ben sevgilime ne dicem 2 aylık ilişkimiz var eve git diyemem evden kovar gibi kalmasınada müsade edemem biyandan sonsuz güvenim var ama gurur ya işte erken diye düşünüyorum beraber uyumamız için bir çıkar yoll kalsınmı bizde kalmasınmı ?

0|0
6|9

En İyi Erkek Görüşü

• Şimdi dediğin biraz çelişkili geldi veya kafan karışık.

Sevgilin kalsın mı kalmasın mı ? :)))

1- Sevgilinin kalması hakkında gönlün ne düşünüyor?

2- Sevgilinin kalması hakkında mantığın ne düşünüyor?

3-Joker Soru-> Çok yakın arkadaşın ve sevgilisi size kalmaya geldikleri takdirde sevgiline olan tutumun neyin göstergesi olacaktır? Ve bu göstergeyi mi anlayacak sevgilin yoksa kendi fikrine mi uyacak?

HANİ ÖYLE BİR ORTA YOL BULACAKSIN Kİ SENDE SIKINTI YAŞAMA O DA YAŞAMASIN.

Dipnot: Aynı evde olsanız da kesin birlikte uyuyacaksınız diye bir kaide yoktur, sınırın varsa sorun yok.

cut.

1|0
    0|0
    • gönlüm kalmasını istiyor çok seviyorum onu. ama mantığım kalmasını istemiyor. sevgilim asla benim istemediğim hiçbirşeyi yapmaz sonsuz güveniyorum o güveni verdi bana vermese eve asla çağırmam. son dipnotuna gelince ben öyle düşündüm şimdi arkdaslarım birlikte kalıcaklar odada ee bizde bir odada kalıcaz kaldıgını düşünürsem ayrı yatak açtım ona farzediyim gece yine yanıma geliceni düşünürüm ama asla yanlış bişey yapmaz bana ama yaa bilemedimki yinee. beni kötü bilmesinden korkuyorum

• En baştan söyleyeceksin o zaman öyle bir yaklaşım filan olmayacak, söz ver filan, bunu katı bir şekilde değil de kararlı biçimde belirt. Pek sıkıntı çıkmaz sanırım.

• yorumun ve tavsiyelerin için teşekkür ederim biraz rahatladım

Erkekler Ne Diyor 8

• hiç davet etmeyeceksin ya da göndermeyeceksin

0|0
    0|0
  • Bı bahaneyle organızasyonu ıptal et :)

0|0
    0|0
  • niye uyuyorsunuz beraber bu kadar erken neden bu duygulari yasiyorsunuz evlinince ne yasicaginiz ne kadar sacma sey ler yapiyonuz etes barut yan yana dururmu yaaa birakin allahinizi seviyosaniz sonra hep uzulorsunuz pismanliklar bos bos

0|0
    0|0
  • kalsın tabi koyun koyuna uyuyverin zaten şeytan yavastan oynarmıs direk bunu demezmiş hamdolsun karsı cinsi hlal degilken öpmek bile 70.000 kişiyle zina yapmıs kadar günahtır

0|0
    0|0
  • 10 aylık ilişkileri var beraber kalabilirler zihniyeti kes...

0|1
    0|0
  • Tadını çıkarmaya bak

0|0
    0|0
  • sizin yolunuz yol değil birileri hatta sen bir zaman sonra üzüleceksin...bu kadar güven niye

0|0
    0|0
  • Kalsin ama fazla ileriye gitmeyin :) hiç öpüştünz mü daha önce

0|0
    0|0
    • evet 4 saniye sürdü en fazla ben çekiniyorum o abarttığımı düşünüyo güveniyoryum benim istemedgim şeyleri asla yapmaz ama bilemedim yaa =)

• Hmm iyiymiş opusmekten bişey çıkmaz kendinizi tutarsiniz :)

Kızlar Ne Diyor 6

• tehlikeli :))) bir yanım erkek güven olmaz diyor . bir yanım yazık kovar gibi olmasın kalsın diyor :))) kafanı daha da karıştırmadan ben kaçar :D:D

1|0
    0|0
    • güveniyorum sonsuz bişey yapıcandan değildee gurur çalışıyo işte :)

• Sevgilinde sende kalsın ayıp olur,alınabilir,trip filan atar...

1|0
    0|0
  • ne bu simdi bu zamanin kizlari neden boyle? 2aylik iliskimiz var beraber uyumamiz icin daha erken demeniz ne kadar dogru? oburler gibi 10aylik olsa hic deredut etmeyecek gibi konusuyorsun..

0|0
    0|0
  • Diğer arkadaşların kalıcaksa onu yollaman onu kırar. Böyle bir düşüncen varsa bastan cagırmasaydın keske.

0|0
    0|0
  • kendin kaşınmıssın :) masumca uyursunuz artık o gitmez sende git diyemezsin

0|0
    0|0
  • o zaman sen kız arkadaşınla bir odada kalacaksın beyleri ayrı odaya postalayacaksın :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...