Günübirlik kiralık daireler sizce ne kadar güvenlidir?

Son yıllarda sayıları oldukça artan ve otellere alternatif olan bu yeni sektör sizce ne kadar güvenli? Eşiniz, arkadaşınız veya şehir dışından gelen yakınlarınızla aile ortamında kalmak isteseydiniz tercih eder miydiniz? Güvenli bulmuyorsanız nedenlerini veya başınıza gelen bir olayı, duyduğunuz tehlikeleri ve korkularınızı yazarsanız sevinirim.

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

• Kiralıcaksan rezidans tipi evler kirala ya da emlakçıların özel olarak tasarladıgı. öyle sahibinden sakın kiralama. Gecen gun mecburen bizim bi arkadas kiraladı evde neler bulmus neler. Kızın birinin uyusturucu yuzunden gelen mahkeme kağıdı bilmemnesi. Ne olur ne olmaz.

0|1
    0|0
    • Bu sektör henüz çok yeni, sanırım rafa kaldırsam iyi olacak bu seçeneği. Pek güvenli gelmiyor bana, teşekkürler

• hayır sektör yeni değil yıllardır var. Fakat işi güvenilir ve özverili bir bicimde yapmak önemli..

Kızlar Ne Diyor 2

• ben güvenli bulmuyorum.ne olacağı belli olmaz.

0|0
    0|0
  • fiyatları biraz pahalı gibi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• valla ben güvenmem. kamera mamera vardır falan, bakarlar tipine, zenginsen söğüşlemeye uraşırlar.

her türlü ihtimal var.

0|0
    0|0
    • Şu kablosuz kamera olayları var birde haklısın, bunu söylemen iyi oldu.

• ;) yani, eşeği sağlam kazığa bağla, paraya kıy, yıldızı olan bi otele git, tek yıldız da olur.

• tercih eden çok arkdaşım var benim dışımda. ve harhangi bir olumsuz durumlar karşılaşmadım ben henüz.

0|0
    0|0
  • dıkkat et ne olur olmaz.

0|0
    0|0
  • aile ortamı olsun istesem tercih etmezdim ama başımdan herhalgi bir olay geçmedi

0|0
    0|0
Yükleniyor...