İddaa Maçları ve Maç verenler

İddaa oynuyor musunuz? Maç veren kişileri takip ediyor musunuz?

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• Oynuyorum ama kendim,baskalarinin kuponuna para yatirmam.Sadece arkadaşla ortak görüş bildiğimiz olur

0|0
    0|0
    • Facede felan acayip maç verenler var tutuyor.

• bende ona furkanla düelloda oynadım maça furkan 9 sayı ile başlyınca aklım çıktı :DD

Ante tomiçe oynyacağım bu akşam geçen 14.5 açmışlar 10 sayıda kaldı bu akşam geçer bence

• nahbar 10.5 açmışlar tomiç 13.5 arayo yok ender çok süre alır 7.5 açmışlar ona oda mantıklı aslında

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 4

• basketbola sardım bu ara takip ettiğim bir kaç kişi var nesine.com da zonguldaklımem67,mkorohan,uzman onlardan maç alırım sadece

0|0
    0|0
    • Altta yazdıklarımada baka bilirsin sağlamlar

• Tamam bekliyorum.barca macinda nachbara 7.5 ustu oynadim bariz belliydi 19 atti.bu maçta yine nachbara oynanır oran yukselmezse

• Nachbar ve ender mantikli ama favorim nachbar :)

• bir zamanlar büyük paralar kaptırdım hem yasa dışı şirketler hemde maç verenler hepsi palavra bana göre

0|0
    0|0
    • Parayla almak salaklık olur adam zaten tutturuyorsa niye satsın kendide oynar

• Sürekli takip istyen birşey

• yani kovalamak gerek. artık helalden yanayım . manchester city barcelona ilk maçında ciyt kaybetmez oynayıp takımın kırmızı kart ve penaltı golu yemesine sebep olunca bıraktım şubattan beri :))

• özellikle basketbol bana bayaa kazandırıyo...

link

0|0
    0|0
    • Çok tipsciler var tutturan baskette felan

• hiçbiri umrumda değil.koraç kupası finalinde sabahın 9unda kapıda 5bin kişiyle donmamak için sıkıştığımızı biliyorum:)) ogünlerin mirası bu:))

• Tercih meselesi :)

• Oynarim arada tutar.

0|0
    0|0
Yükleniyor...