Fenerbahçenin Galatasaraya yaptığı kıyağı hatırlayan var mı?kıyağın tekrarlanılması mı isteniyor?

1999-2000 senesinde Beşiktaş ile Galatasaray şampiyonluk için çekişirken inönüdeki derbiye prestij için çıkan Fenerbahçe Beşiktaş ı 3-1 mağlup etmiş ve Galatasaray şampiyonluğunu ilan etmişti.

link

Son zamanlarda sosyal medyada bazı Galatasaraylı taraftarların Fenerbahçeden kıyak beklemesi bir aliskanlıgın sonucu mu?

Not:Galatasaraylı olupta hafta sonu derbide Fenerbahçe yandaşı olmayacak olan Galatasaray taraftar ini tenzih ederek soruyorum.Onlar üstüne alınmasın

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• Gönlümüz beşiktaşın ikinci olması ama bizi yenerek değil geri kalan maçlarınızı kazanırsanız ikincilik garanti olur trabzon galatasaraydan en az 1 puan alır

0|1
    0|1
    • aslında ben ikinci olmasak bile 3.olarakta şl ligine katılırız asıl beşiktaşın grubuna real madrid gibi takımlar düşsede bir de görsek şu çarşıyı

Kızlar Ne Diyor 2

• aynı kıyakları beşiktaşta bize yapıyor cınım playoffta beşiktaş fenerbahçeyi yenmişti şampiyon galatasaray olmuştu

0|2
    0|0
  • Asla fener'i desteklemem.

Üzerime alınmıyorum.

Gerekirse 3.,4. olalım ama o maçı fener almasın.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Trabzon -gs macı var daha.

trabzon o macı vermez diye düşünüyorum. cünkü zaten fener sampiyon oluyor.

trabzonun bjk ile alıp veremedigi cok birşey yok. fb sampiyon olmasın diye yenilebilirdi cok kasmazdı. ama son mac ve gs ile oyanayan bir trabzon o macı zaten vermez.

gsnin ayrıca kümede kalmaya calışanlarla macı var. işi zor

bjk ikinci olur

0|2
    0|1
  • sevgili kardeşim güzel yazmışsın da bu bir kıyak meselesi değildir.

yaşın kurtarır mı bilmem ama Galatasaray 2003-2004 sezonunda ikinci fatih terim döneminde ligi 6, sırada bitirmişti. içeride oynadığı Trabzonspor maçını 1-2 kaybetmişti.

o sene Fenerbahçe ile Trabzonspor şampiyonluk için yarışıyorlardı. ve son haftadan bir önce ki hafta Galatasaray trabzona gitti.

ve kimsenin beklemediği bir sonuçla Galatasaray trabzonda 4 tane attı.fenerbahçe şampiyon oldu.

bu galatasarayın fenere yaptığı bir kıyak değil şeref ve onur meselesidir.

umarım naçizane anlatabilmişimdir.

0|1
    0|0
    • Gayet güzel anlatmissin fakat madem bu bir onur meselesiyse '' Fener yatar'' muhabbeti ne ne demeli

• o da onların onursuzluğu biraderim. iki ucu oklu değnek. ama ben bir Galatasaraylı olarak fenerin (türkiye içinde) kazanmasını hiç istemem, seçme şansım olsa bjk kazansın derim. ;)

• ben galatasaraylıyım besıktasın fenerı evıre cevrıe yenmesını ıstıyorum tıpkı bızım gıbı:) mesele sampıyonlar lıgı denılıyorya,bız elemede oynasak nasılsa gıderız... bız serı bası olacagız bıze cıkacak rakıbı elememız daha kolay! besıktas serıbası olmayacak guclu bır rakıbı olacak belkıde elenecek,besıktas dogrudan gıtsın bız eleme ıle... ulkemızın sıddetle puana ıhtıyacı var neredeyse rumlar yetısecek bıze! uzayan kol bızden olsun derım ben,olayın bu penceresıde var yani!

0|1
    0|0
    • Bakış afişi senin gibi olan kişileri tebrik ediyorum sirf bu yüzden herkesi ayni kefeye koymayarak o notu yazdim

• fenerın ceyrek fınal oynadıgı sene kıracın sarkısını soyleyıp tepınmıştım ben,ne kadar galatasaraylı olursam olayım dahasında türküm!

• Söylediklerin iyi hoşta kardeşim alakasız.

Fenerbahçe asla Galatasaray'ın şampiyon olmasını istemez ve üstüne üstelik 4 yıl üst üste şampiyon olmasını asla istemez.

Şimdi sana soruyorumm peki hadii biz böyle birşey istiyoruzda siz niyee Fenerin size yenilmesini istiyorsunuz. ?

Sizde biliyorsunuz ki fener sizi evire çevire yenip bırakacak.

Galatasaray'lılar Fenerbahçeden asla kıyak beklemiyor.Beklemelik ne durumu var zaten futboldan anlayan bir insan Fenerin beşiktaşı zaten yeneceğini bilir.

Hadi onuda geçtim Beşiktaş fenere yenilmesede haftaya sivas yenecek olmadı kaşımpaşa derken yenilcek.

Bence bu durmda en çok beşiktaşlılar alıyor unutmamak gerek.

Geçen hafta Fenerbahçe yandaşı olan beşiktaşlıların bu hafta Galatasaraylılar Feneri tutunca böyle tribe girmeleride komik.

1|0
    0|0
    • Sen neyin kafasini yasiyorsun? Bizde biliyormuşuz Fenerbahçenin bizi evire çevire yeneceğini...Bu nasil bir mantiksizlik.İlk yarida deplasmandaki maçta bile Necip in acemliginden yenildik yani küçük bir farkla yenildik ki bu kez kendi seyircisiz önünde oynanacak.Beşiktaş bu macin favorisidir

• 10 kişiyle mac kazanınca bir sonraki macida kazanma gibi bir kural olsaydi kadikoyde kalecisiz yendiğimiz yildan sonra kaybetmezdik

Sizin derbiye gelince buradaki tüm gs-fb sorularına bak hepsinde berabere bitmesini istediğimi gorurusun. Gecen hafta az da olsa şampiyonluk sansimiz vardi fakat puan kaybiyla tukettik o ayri konu.Ben nasil ki tüm Galatasaraylilari ayni kefeye koymuyorsam sende Besiktaslilari ayni kefeye koyamazsin

• 1 kere öyle kazandığınızı söyleyip durmanız çok mantıksız.

ben sadece ordaki maçta adamlar 10 kişi 2 gol attı diyorum sende necip acemiydi dedin ona cevaptı.

Sen öyle istiyor olabilirsinde diğerleri öyle istemiyordu arkadaşım zaten sana laf etmedim.

Ben hepinizi aynı kefeye koymadım zaten arkadaşım beşiktaşlıların çoğu bunu istiyordu şimdide gslilerden bazılarının istemesi normal.

• Öncelikle GS liyim beni ilgilendirmez sadece FB yenerse işimize gelir ama bazılarının kendilerini avuttuğu gibi FB li falan olmuyoruz isterse BJK yensin :) Kıyak falan bence alakası yok ;)

0|0
    0|0
  • biz koyar geceriz gardas sonra tavukmu yumurtadan cikar yumurtami tavuktan.cikar bizi ilgilendirmezz

1|1
    0|2
  • eyyyyy fenerbahçe sen ne büyük takımsın ya en büyük rakibin hatta seni düşman gören takım ve taraftarları şimdi senin eline bakıyor iyiki fenerbahçeliyim ...

0|1
    0|1
  • fener o sene g.saraya kıyak yapmamıştı.zaten 6 puan fark vardı ve son 2 hafta.beşiktaş o maçı alsa bile fark 3 puana inecekti ve son hafta g.sarayın yine yenilip beşiktaşın yine kazanması gerekiyordu.ayrıca g.saray sezon içinde beşiktaşı yenmiş diğer maçta berabere kalmıştı.yani hem ikili avarajda hemde genel averajda beşiktaşa karşı üstündü.kısaca G.saray her türlü şampiyon olacaktı.

1|0
    0|0
    • Puan farki 6 ikili avreajdada Galatasaray önde olsa sence boyle bir haber yapilir mi.Besiktasin şampiyonluk şansi vardi

• genel averajda da g.saray üstünmüş.ona da baktım .+10 g.saray üstün.yav aklıma hepten şüphe soktun :))

• Sezon sonu 7 te düşmüş puan farkida 4.düşündügun zaman haklisin sans azdi ama imkansiz değildi :)

Yükleniyor...