Kardeşini kaybedersen hayatına devam edebilir misin?

Kardeşini kaybedersen hayatına devam edebilirmisin?

Kız kardeşim ölürse, ben nasıl yaşarım :-(

0|0
11|6

En İyi Erkek Görüşü

• Rabbim yoklugunu göstermesin hiçbir kuluna

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Allah korusun öncelikle. eğer hasta ise acil şifalar... mucize yüce yaradanın hazinesindedir ve ona herşey kolaydır böyle karamsar düşünme . dua ile niyazda bulun. ama ölüm herkes için inşallah korktuğunla karşılaşmazsın.

0|0
    0|0
  • Öyle ya da böyle ölecez zaten Allah sabrını verir

0|0
    0|0
  • Bunları düşünüp hayatını zehir etme. Herkes çok üzülür. Ben kahrolurum. Ama acı bir gerçek var ki hayat devam ediyor ve hayatın bize neler getirceğini bilemiyoruz :(

0|0
    0|0
  • bunları düşünmekle zaman kaybetme yaşıyorken şükrünü mutluluğunu yaşa, erteleme

1|0
    0|0
  • öldümü hastamı? hayırdır? allah korusun.

0|0
    0|0
  • öyle düşünme nedne öyle düşünüyorsunki

0|0
    0|0
  • Çoook zorlanırım çoook :(

0|0
    0|0
  • Hayat herşeye rağmen devam eder tabii ki ama eskisi gibi olamayacağım kesin.

0|0
    0|0
  • ben ederim duygusuz biri degilim sadece ölümlere alıştım bana normal geliyor artık

0|0
    0|0
  • yaşadığın hayatın sorumlulukları var her hayat bir gün son bulur bunları düşünerek psikolojini bozma

0|0
    0|0
    • özür dilerim davetiniz sistem hatası nedeni ile red edildi. Red eden ben değildim Lütfen yanlış anlamayınız beni.

• öyle düşünme kardeş dünyanın sonu degıl 1 sene ıkı sene hadı tas catlasın 5 sene sonra normal yasantına donersın ama tabıkı ıcın ıcın özlersin...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• nereden çıkardın bunu Allah uzun ömür versin düşünme böyle şeyleri senin psikolojin bozulmuş..

1|0
    0|0
  • Çok kötü ya keşke sormasaydın gördüm içime kurt düştü. Hakkaten ne yapardım.? Her zaman onu hatırlardım. Onunla ilgili anılarımı,sesini falan çok kötü olurdum. Keşke daha çok ilgi gösterseydim derdim.

0|0
    0|0
  • Bir arkadasimin kardesi dun olmus.Cocuk sadece 3 yasindaydi.Allah kimseye vermesin.

0|0
    0|0
  • niye böyle yazdın ki durduk yere kardeş?

0|0
    0|0
    • aramızda 7000km var, ara sıra korkuyorum ölmesinden çünki 60 yaşında, eceli ya gelirse :-(

• başka bir ülkede mi yani? benden tavsiye imkanın varsa bol bol görüş, hayat kısa, pişman olmamak lazım hepimiz için geçerli bu durum.

• annen ,baban sağmı

0|0
    1|0
Yükleniyor...