Rezil olduğunuz ve sonrasında aklınıza geldikçe tebessüm ettiğiniz anılar

cannn22
Hayatınızda hiç rezil olduğunuz yerin dibine girmek istediğiniz bir anınız var mı? :)).Sonrasında bunu arkadaşlarınızla paylaşıp ya da aklınıza geldikçe çok güldüğüüz bir anınız varsa paylaşır mısın?

Cevaplarınız için teşekkürler şimdiden :)))
Güncellemeler
+1 yıl
Arkadaşlar çok teşekkür ederim ilgi gösterip sorumu cevapladığınız için :)).
Rezil olduğunuz ve sonrasında aklınıza geldikçe tebessüm ettiğiniz anılar