Keyif verici-uyuşturucu madde kullanıyormusunuz/ Yaygınlaşan kullanım hakkında ne düşünüyorsunuz??

Arkadaşlar geçenlerde çok yakın bir arkadaşımında ot kullandığını öğrendim ve çok şaşırdım. sonra gördüm ki ankarada her sokak başında zaten rahat rahat satıyorlar ve insanlar ekmek almaya gelir gibi alıp gidiyor. 2 tane satan elemanı polise ihbar ettim polis geldi yalandan üstlerini aradı bişey bulamadı ve gitti. bu konuda ne düşünüyorusunuz ve ne yapılmalı sizce herkes kendi kapısının önünümü temizleyecek ?

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• 7-8 ay bonzai kulladım hergün,2 aydır bıraktım Allaha şükür bidaha o illetin yüzünü görmek istemiyorum.

0|1
    0|0
    • çok iyi yapmışsın müdür inşallah bida içmezsin

• yok yani kötü gözle bakarlar ondan :D yoksa düşmedikten sonra,kendini bildikten sonra sıkıntısı yok kendinden başka :D.

• eyvallah :)

Kızlar Ne Diyor 2

• Alkol dışında bir şey kullanmıyorum lan.

0|1
    0|0
  • denk gelmedim hiç, kullanan da yok etrafımda Allah'a şükür

0|0
    0|0
    • inan bende senin gibi sanıyordum ama öyle değil herkess kullanıyo yaa çok şaşırdım ve çok normal bir durum gibi davranıyorlar

• evet çankayada, çok yakın dikmene öveçlere denk gelmedim gelmek de istemem, hepimiz Allah'a emanetiz

• valla dikkat etmek lazım özellikle parklarda falan çok var

Erkekler Ne Diyor 3

• Kullanmiyorum,elimden geldiğince kullananlari uyariyorum

0|1
    0|0
  • Alkol harici yok.

Sigara zaten hayatimda hic kullanmadim.

Bu pislikleri goruldugu yerde ihbar edilmeli mumkunse fotolu videolu delilleri de sunulmai malum polis geldi mi bir yolunu bulabilirler ...

Zehir iste.

Seyirci kalmakta izin vermekle bir .

0|1
    0|0
  • Psikoloji çöktükçe bağımlılık artıyor. Alkol ile başlanır, "bira içiyom tatlım" geyikleriyle kendini kanıtlamak hırsı volüm-1, sonra biranın alkolü düşük gelir, çok matahmış gibi rakı-viski-vodka, sıvısı kesmez sigaraya geçilir, o da kesmez uyuşturucu...

Psikoloji niye çöküyor, insanlar niye kendilerine zarar vererek mutluluk arıyor? Bu soruya cevap buldunuz mu işin kapı temizlemekle alakası olmadığı görülüyor

0|0
    0|0
    • alkol gibi bişey değil bence uyuşturucu kullanmak. Yani canım sıkkın 2 bira içiyim demekle aynı şey değil. Kaldı ki tek tek herkesin psikolojisinede bakma şansımız yok. İçen bişekilde içiyo zaten. Benim merak ettiğim konu şu elini kolunu sallaya sallaya nası böyle heryerde satabiliyorlar ve satanlarda ergen dönemdeki liseli gençler bu ne cesaret bu ne özgüven

• Ailen arkanda durmuş ve kendin de boşvermişliğe kaymamışsın... Ama senin yaptığını yapmaktan aciz bir sürü çocuk mevcut. Niye "bu işleri geçin" diyorsun?

Bu kadar meşru şekilde satılması niye anormal gözüküyor? Bence gayet normal. Uyuşturucu ticaretindeki parayı yiyenlerin kim olduğunu araştırırsan, hani şu habire "çağdaşlık" "modernlik" demeçleri veren işadamlarının çoğunun bu işte olduğuyla yüzleşirsin. Dünya böyle, kabul edin

• peki teşekkür ederim

Yükleniyor...