Tepetaklak giden bir hayatınız var ve birden bişey olup...?

Tepetaklak giden bir hayatınız var ve birden bişey oluyor hayatınız rayına giriyor herşey çok güzel oluyor. Böyle bir durum başına gelen var mı? Hayatınızı değiştiren şey neydi? Anlatırmısınız benim ihtiyacım var

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• dostum tecrübelerimden yola çıkarka konuşuyorum. Birden bire hayatın sebepsiz düzene girmiş ise emin ol aynı şekilde alt üst olacaktır. planlı emek harcayarak ve isteyerek raya sokmuşsan ancak güvenilirdir. İnşallah senin hayatın düzende devam eder ama sen yine tetikte ol.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Onla tanışınca çok güzel bir hayatım oldu. Onsuz güzel değil :)

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• insan hayatı iniş çıkışlarla dolu. Çıkışlarda ilk başta keyifli olsa da sonradan kişiye normal gelmeye başladığı için, normali buymuş gibi düşünüp, inişleri genelde hesaba katmıyoruz. Oysa inişlere de hazırlıklı olmak lazım.

İnsanın bir kere ters gitmesin işi, muhallebi yerken kırılır dişi hesabı bazen ters şeyler ziyadesi ile üst üste de gelebiliyor. Bu durumlarda, zor ama pozitif düşünüp, bu inişin de bir çıkışı olacağını unutmamak gerekiyor.

Kendi hayatımda muhtelif örnekleri her daim yaşamışımdır. İşle ilgili herşey kötü giderken, alakasız hiç beklemediğin bir gelişme ile 180 derece dönüş muhtelif kereler olmuştur. Keza aşk hayatında da, olmuyor, olmaz derken inanılmaz birisi ile tanışıp bambaşka hayallere yelken açtığım olmuştur.

Enseyi karartmamak lazım.

0|1
    0|0
Yükleniyor...