Bir erkek ciddi düşündüğü kızla ??

bir erkek ciddi düşündüğü kızla neler yaşar ve neleri yaşamaz ?

0|0
1|18

En İyi Erkek Görüşü

• Bir erkek ciddi düşündüğü bir kızla ,eğer ona değer veriyor ve saygı duyuyorsa ,kesinlikle herşeyi ölçülü yaşamalı ,ve ona göre hareket etmelidir ,naçizane bu benim düşüncemdir ...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Bir erkek zaten ciddi olacağı bir kızla görüşmelidir. Değer vermek Adam olanın karakter özelliği olmalı. Ellerini tutarken bile canı yanmasın diye sıkmaya korkmalı, toplum içinde değer verdiği sevdiğini öpüp koklamamalı, onu ömür boyu yüreği himayesinde kaorumalı. Aralarında elbet sorunar tartışmalar olacaktır, bu durumlar bile ellerini tutp alnına bir buse bırkarak nasıl çözüm bulacaklarını oturarak sormalı. Erkeğin ciddi olacağı kişi onun ömrünü adayacağı biri olacak bu yüzden ömrünün sonuna dek SADCE ONA AİT OLMALI... Her nekadar bu devirdeki sevmeler çıkar ve menfaatle olsa da, Vereceğim değere layık bir ahlakı da olmalı o kızın :) Teşekkürler

0|1
    0|0
  • Seks Yapmak İstemez Aklından Geçmez Hatta Masturbasyon'dan Soğur Bırakır , Romantik Olmak İster Seninle Vakit Gecirmek İster Kendine Ceki Düzen Verir Seni Kaybetmemek İcin Ama Sevmiyorsa Yalan Söyler Yataga Atar Zarı Patlatır 1-2 hafta terk eder sonra patlak patlak dolaşırsın

Güzel Söz Söylemez Aldatır Seven Erkek Aldatmaz Cogu Zaman

0|0
    0|0
  • Mutluluk veren herşeyi yaşamak ister elbet acı da yaşanacak ama o acı yaşanırken el ele acıdan kurtulmak beraber yenmek isterr

0|0
    0|0
  • önce gönlünü hoş tutar çoğu şeye tamam der kızı tanıdıktan sonrada kendi kurallarını koymaya başlar ve işin adı konulur

0|0
    0|0
  • Kendini her konuda dizginler herşeyi dozunda yaşar

0|0
    0|0
  • bütün isteklerini kız arkadaşının istekleri doğrultusunda yaşar mutlu etmeye güldürmeye çalışır .. bol bol beraber vakit geçirmek ister .. 7/24 nerde napıyo bilmek ister..

0|0
    0|0
  • insan sevdigiyle herseyi yasamak ister.

0|0
    0|0
  • Bence kesinlikle herseyi yasamali ama olcusunde. Opusmek ele ele tutusmak film izlemek gezmek gulmek ve s. Zaman gecdikce yasanmamis seyleri baskasinda aramayasiniz diye herseyi yasamak ve en guzel son noktalari evliliye birakmak gerek.

0|0
    0|0
  • zarar vermek istemez emin ol buna

0|0
    0|0
  • Tabi ki herseyi onla yasamak ister. Gidip sevdigi varken baskasiyla mi yasayip, biseyleri paylassin.

0|0
    0|0
  • en başta ona karşı hiçbir şekilde belaltı düşünmez sadece sever onu.

0|0
    0|0
  • Romantizm evet seks hayır

0|0
    0|0
  • Şöyle düşün her konuda herşeyin en iyisini sana yaşatır çünkü dünyada sadece sen kalıyosun onun için

0|0
    0|0
  • Bu Kıza Baglı .

0|0
    0|0
  • bak bn sana soylıyeyım cıddı dusunduğum kızla ilk defa öpüstum ama pisman oldum o benim opusmede ılkımdı nedenmı işte sen dusun sonra ona dedimkı vbır daha opüşmeyelım bn zaten senınım sende benimsın bdedim ona

0|0
    0|0
  • o ciddiliği sağlamak senin elinde

buna sen karar vericeksin

0|0
    0|0
  • sabah sabah niye böyle bir soru sordun ? :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• hiç bir şey yaşamaz teklifte etmez bir an once evlenmeye bakar

ben eşimden böyle gördüm

0|0
    0|0
Yükleniyor...