Kansere yakalanan yakınınız var mı ? Şimdi nasıl bir hayatı var?

0|0
14|1

En İyi Kız Görüşü

• anne tarafım ( dedem kardeşleri ) kanserden vefat etti halam meme kanseriydi tedavi oldu akciğerinde başlangıç noktasında bir tümör görüldü bir lobu alındı şimdi gayet iyi kendisine dikkat ediyor kontrollerini aksatmıyor kanserin yayılma hızına ve evresine göre değişiyor durum yavaş yayılan ve erken teşhis edilen kanserlerde kurtulma oranı fazla ama dedemde ki gibi her gün bir arpa boyu yol alan bir kanser cinsiyse kurtuluş olmuyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• ben iki kere atlattım mide ve böbrek...erken aşama teşhis idi ve şükür iyiyim. moral çok önemli. ve mümkünse kimseye söylemesin bu hastalığa yakalananlar. insanların vah vah diye yaklaşımları psikolojiyi altüst ediyor ben her ikisinde de kimse ile paylaşmadım eşim ve bir arkadaşım dışında bilen olmadı ameliyat noktasına gelene kadar kimseye bilgi vermedim. maneviyat en önemli güç kaynağı... kanser adı kötü bir hastalık sürecide ağır ama inanç motivasyon ve mücadele ruhu ile tedaviyi destekler dr ile iyi iletişim kurarsan kolay geçiyor. ölmek değil sorun acı çekerek ölme düşüncesi insanı yiyip bitiren... Allah şifa versin.

0|0
    0|0
  • Bir dönem anneme kanser şüphesi ile yaklaşmışlardı. Testler falan yapıldı sonuçlarını alana kadar da öldük öldük dirildik resmen. Çok şükür ki temiz çıktı sonuçları.

0|0
    0|0
  • yakımız annemin akrabası kadın cilt kanseriydi iyileşti çok şükür yıllardır rutin kontrolleriyle hayatını normal sürdürüyor

ama ben kuzenimi henüz 27 yaşındayken kanserden kaybettim :'( ALLAH kimselere vermesin kötü hastalıklar dermansız dertler hepimizin değer verdiği sevdiği kişileri bizlere bağışlasın RABBİM Amin

0|0
    0|0
  • amcam beyin kanserinden(tümor)dolayı vefat etti. yasadıgı süre hayatı cok zordu hergun hastane felan..

0|0
    0|0
  • Var bikac kisi tanidigim , kanserin ceşidine ve evresine göre değişir.

Her kanser hastası ölmez yani , önemli olan erken tanıdır

0|0
    0|0
  • Komşum akciğer kanserinden ölmüştü :(

Onun dışında ailemde çok şükür öyle bir durumla karşılaşmadık.

0|0
    0|0
  • 2 teyzemi 3 dayimi 2 dedemi sayisiz yakinimi kanserden kaybettim. Sadece bir uzaktan akraba kanseri yendi meme kanseriydi

0|0
    0|0
    • Hadi ya Allah rahmet eylesin

Sende dikkatli ol

• Dedemi ve babaannemi kanserden kaybettim, hemde erken yaşta.

Yani bizim sülalede kansere yakalanan kurtulamıyor.

0|0
    0|0
  • çok zor olsa gerek

0|0
    0|0
  • cok var.. bazileri ölmüş..bazileri hayatta kalmaya savas veriyorlar.

0|0
    0|0
  • Dayım. Kuzenim bebeken. Yakın arkadaşımın annesi yeni kaybettik onu :(

0|0
    0|0
  • Halam var hala tedavi görüyor meme kanseri

0|0
    0|0
  • annem yakalanmıştı şimdi hayatta değil

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Arkadaşimin annesi kanserdi kanseri atlatali 2.5 3 yıl olmuştur herhalde bir sorun yok eskisi gibi hayatina devam ediyor moral psikoloji çok önemli herşey moralda bitiyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...