Uçağın business kısmında oturanların havası nedir ?

veya trende ön kısımda oturanların ayrı bir havası mı var nedir yani nasıl olsa herkes aynı yere gidecek :D neler düşünüyorsunuz...

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

• Dostum sadece Cem yılmazın anlattığı gibi değil uçakta ki sınıf farkı sadece portakal suyu ikram etmiyorlar. Özellikle yurt dışı uçuşlarda arada çok çok fark var. Mesela koltuğun yatak olması benim evimde ki yatakla aynı rahatlıkta olmasa da bir çok otelin yatak kalitesiyle eş değer. Uçuş öncesi ve sonrası o kadar rahatsın ki anlatamam uçuş öncesi lounge'da alıyorsun içkini ya da meşrubatını, yiyorsun içiyorsun ve çoğu lounge'da ortak laptoplar var bilgisayarın olmasa da yanında bütün işlerini hallediyorsun araç kiralama da sana özel indirimler falan. Gümrük ve vize işlemlerini istersen senin yerine hallediyor yani çoğu havayolu şirketi ve daha bir sürü ekstra özellik.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Ama rahat rahat kurula kurula oturuyorlar.Ahaha bizim gibi dolmuşa binmiş 3 kişilik daracık koltuklara sıkışmıyorlar.

0|0
    0|0
  • bilmem hiç görmedm business uçan ama aynı kursa gittiğm 1 kız en fazla asgari ücret belki daha az maaşla iş buldktan sonra tavrnınn değiştiğini göryrsam business uçann bir zahmet değişsn bee para insanı bozar kısaca

0|0
    0|0
    • değişiyorlarmıymış para insanı bozuyor demekki...

• ve çok şaşrdım terbyeszlği bir göreceksn ki o tavr yapan kişi köylü bir kız sonradan görme işte

• anladım para insanı ne hale getiriyor

• 1|0
    0|0
    • bende o bölümü izledim sonra bu soruyu sordum :D

• banane yahu

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Bineceğim uçak 90 model olsa yine havalanmama yeter.

bknz: Yükseklik korkusu.

cut.

0|0
    0|0
  • Önde olmasının tek avantajı gidilen yere senden 10-20 metre önce varmış olması, artık Thy portakal suyunu herkese veriyor bu arada :))

0|0
    0|0
  • Geniş koltuklar var; rahat. Parası olana bu yetmez mi? Adam boğazda yalıda oturuyorsa "Nedir bu hava sen de elalem gibi Gaziosmanpaşa'da, Sultanbeyli'de otur" diyebilir miyiz?

O insanlar kadar paran olsa sen ne yapardın?

0|0
    0|0
  • Bana ilişmesinlerde gitsinler en kral yere otursunlar

0|0
    0|0
  • adamların fazladan verecek parası var demekki

0|0
    0|0
  • üstad cem yılmaz bunu çok iyi açıklıyor :)

0|0
    0|0
  • Bir insanın heryerde önde olması çok güzel birşey kardeşim denemelisin :)

0|0
    0|0
    • ne faydası varmış anlatırmısın :D

• O portakal suyunu içeçem bigün :(

0|0
    0|0
  • adam parası neyse verior işte :D

0|0
    0|0
    • içtikleri bir portakal suyu be işte ne havası :D

• para insanı ne hale getiriyor işte :)

• yapcak bişi yok onlara :D